2024. április 25, csütörtök - Márk

Skriba Máté újra Perutz mezben
2020. Július 03. 10:15, péntek | Helyi

A 28 éves, korábbi utánpótlás-válogatott támadó, Skriba Máté Pápán folytatja pályafutását.

Simán győzött első nyári felkészülési meccsén a Perutz
2020. Július 02. 09:05, csütörtök | Helyi

A Tolna megyei első osztályban szereplő Majosi SE együttesét fogadta a pápai csapat.

Nem folytatódik az NB III-as pontvadászat, az ötödik helyen zárt a Perutz
2020. Május 05. 06:30, kedd | Helyi

Az NB II-t és az NB III-at is befejezettnek nyilvánították, az MLSZ közleménye alapján az első két helyezett feljut.

Láthatatlan bajnoki mérkőzésre hívják a pápai szurkolókat
2020. Április 13. 13:04, hétfő | Helyi

Jótékonysági céllal szerveznek "virtuális" bajnoki mérkőzést Bicskén, amelynek vendég együttese a pápai Perutz FC lesz.

Nagy küzdelemben maradt alul a Perutz, a listavezető Érd ellen
2020. Március 08. 19:13, vasárnap | Helyi

A pápai csapat nyolc emberrel fejezte be a mérkőzést, ráadásul egy jogosnak tűnő büntetőt sem kapott meg a hosszabbításban.

Hét Perutz gól a hazai edzőmeccsen
2020. Január 27. 09:34, hétfő | Helyi

Lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését a pápai Perutz FC.

Perutz: Döntetlen a megyei rangadón
2019. December 01. 16:13, vasárnap | Helyi

Veszprémben lépett pályára a Perutz FC, idei utolsó tétmérkőzésén.

Böröczky bombájával nyerte meg az év utolsó hazai mérkőzését a Perutz
2019. November 24. 17:34, vasárnap | Helyi

A tavaszi szezonból előrehozott bajnoki mérkőzés volt a 2019-es év utolsó találkozója a Perutz-stadionban, amelyen Böröczky Bálint bombagólja döntött.

Javított hazai mérlegén a Perutz
2019. November 17. 17:11, vasárnap | Helyi

Megszerezte második hazai győzelmét a pápai csapat, miután 2:0 arányban múlta felül a BKV Előre együttesét, az NB III-as labdarúgó bajnokság 15. fordulójában.

Hármat lőtt, mégsem győzött a Perutz
2019. November 10. 19:25, vasárnap | Helyi

Mosonmagyaróvárra utazott a pápai csapat az NBIII Nyugati csoportjának 14. fordulójában.

Perutz: Két gólos vereség hazai pályán
2019. November 03. 16:44, vasárnap | Helyi

A Magyar Kupában elszenvedett szoros vereség után újabb nehéz mérkőzés várt a pápai csapatra, hiszen az a Nagykanizsa látogatott a Perutz Stadionba vasárnap, amelyik mindössze két ponttal gyűjtött eddig kevesebbet a Pápánál.

Közel volt a meglepetés, de végül a hosszabbításban kikapott a Perutz a Vasastól
2019. Október 30. 23:18, szerda | Helyi

A Vasas csapatát fogadta a Magyar Kupában a Perutz, amely nem kis meglepetésre 2:2-es döntetlent ért el másodosztályú riválisával szemben, a rendes játékidőben.