2024. április 26, péntek - Ervin

Perutz: Döntetlennel indult a szezon
2023. Augusztus 13. 08:18, vasárnap | Helyi

Hiába domináltak végig a találkozón a pápaiak, két elkerülhető gólt kaptak, így egyetlen ponttal kellett beérniük hazai pályán, a Zirc csapata ellen.

A Bicske együttese lesz a Perutz következő ellenfele a Magyar Kupában
2023. Augusztus 09. 11:13, szerda | Helyi

Sorsoltak a Magyar Kupában, erős ellenfelet kaptak a pápai fiatalok.

Kiütéses Perutz győzelem a Magyar Kupában
2023. Augusztus 05. 20:20, szombat | Helyi

A Perutz FC a MOL Magyar Kupában 1-0-s félidőt követően magabiztos, 4-0-s győzelmet aratott a Tát együttese felett.

Teljesen új alapokra helyeznék a Pápai Perutz FC-t
2023. Augusztus 02. 15:45, szerda | Helyi

Nem túl régi, de annál viszontagságosabb a Pápai Perutz FC története, amelynek a közelmúltban új vezetése lett. Kovács Ferenc és Felber Zoltán teljesen új alapokra helyeznék a pápai felnőtt labdarúgást.

90 százalékban kész a terv a Perutz jövőjét illetően
2023. Július 06. 15:36, csütörtök | Helyi

Új elnöke és új ügyvezetője van a klubnak.

Túl nagy falat volt a Gyöngyös, idegenben is kikapott a Perutz
2023. Június 11. 18:57, vasárnap | Helyi

Búcsút mondhat NB III-as vágyainak a Pápa, amely kettős vereséget szenvedett a Heves vármegyei bajnok Gyöngyösi AK csapatától.

Osztályozó - Hátrányból várhatja a visszavágót a Perutz
2023. Június 04. 19:39, vasárnap | Helyi

Kettős emberhátrányban fejezte be az NB III-ba való feljutásért vívott párharc első mérkőzését a Perutz, ráadásul a vendég gyöngyösiek büntetőt is rúghattak.

Változik a Perutz osztályozó mérkőzésének időpontja!
2023. Június 01. 14:58, csütörtök | Helyi

Fél órával korábban csap össze egymással a pápai és a gyöngyösi együttes, az NB III-as tagságért.

Eldőlt: Ezüstérmes a Perutz!
2023. Május 28. 12:17, vasárnap | Helyi

Sümegen győzött 4:2 arányban a Pápa, amely így a Veszprém vármegyei első osztály második helyén végzett.

Egy mérkőzésnyire az ezüsttől a Perutz
2023. Május 20. 21:50, szombat | Helyi

A szezon utolsó hazai mérkőzését is behúzta a Pápa, nagy lépést téve a bajnoki ezüstérem felé.

Elmaradt a Perutz balatonfüredi vendégjátéka
2023. Május 14. 18:18, vasárnap | Helyi

A felázott talajú pálya alkalmatlan volt a mérkőzés megrendezésére, ezért a játékvezető a mérkőzés elhalasztásáról döntött.

A hosszabbításban szerzett góllal győzött hazai pályán a Perutz
2023. Május 07. 21:15, vasárnap | Helyi

Egyetlen gól született a Pápai Perutz FC és a Szentaltalfa találkozóján, Pető Dániel a 92. percben talált be a vendégek kapujába, így újabb három ponttal gazdagodott a Pápa.