Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2022. December 04. 16:21, vasárnap | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

Gólzáporos győzelemmel búcsúzott a hazai közönségtől a Perutz

Gólzáporos győzelemmel búcsúzott a hazai közönségtől a Perutz

Sima 4:0-val küldte haza a magyarpolányi csapatot a Perutz!

Perutz FC – Magyarpolány 4-0 (1-0) Gsz.: Pető, Nagy K., Ruzsás 2

Perutz FC: Varga (Hauser 75.) - Rozman, Ruzsás, Erdősi (Karácsony 54.), Cser, Horváth T. (Mikóczi 63.), Nagy K. (Farkas Á. 75.), Nagy B., Pető, Varga B., Bognár.

Magyarpolány: Paksi – Veisz, Döbrösi, Polt B. (József 85.), Hardi, Kardos, Polt P., Schönberger, Vass, Sárkány, Talabér (Csipszer 85.)

Az utolsó helyezett ellen - ahogy arra számítani lehetett - a kezdő sípszótól a hazaiak akarata érvényesült, ám Varga lesgólja után Cser átlövéséből sem sikerült megszerezni a vezetést - írja beszámolójában a Perutz Fc Facebook oldala.

Fél óra elteltével viszont egy pontrúgásból már sikerült eredményesnek lenni, Varga szögletét Pető fejelte a hálóba 1-0. A második félidő 11. percében kettő lett a különbség: a tizenhatos csücskénél Nagy Krisztián kapta a labdát, majd egy igazítás után felvarrta a rövid felsőbe a játékszert 2-0. Öt perccel később már három volt a differencia, egy nagyszerű kényszerítő után Ruzsás is betalált. A 72. percben ismét gólt szerzett a Pápa, egy kontratámadás végén Ruzsás gurította el a kapus mellett a labdát 4-0.

Kun-Szabó Attila: Nehezen tudtuk feltörni az ellenfél védelmét, sok helyzet kimaradt, amíg meg nem szereztük a vezető találatot. A második félidő könnyedebb játékot hozott, ahol csak a különbség mértéke volt kérdéses.

Címkék: perutz, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 17:00, vasárnap | Helyi

Ujvári Szilvia: Takács Péter úgy lenne jelen a körzetben, mint Columbo felesége

A Tisza jelöltje szerint a képviselet nem kampányidőszakos jelenlét, hanem mindennapi felelősség.

2026. Január 11. 12:24, vasárnap | Helyi

A doni katasztrófa hőseire emlékeztek Pápán

Az 1943-ban, 83 éve történt a doni áttörés, melynek évfordulója alkalmából tartottak megemlékezést Pápán, a második világháborús emlékműnél.

2026. Január 11. 11:13, vasárnap | Helyi

Leégett egy szerény otthon Bakonyszücsön, gyűjtést szerveznek a károsultnak

Mária egy befogadó telkén, a lakókocsiban élt, mindene odaveszet a tűzben, ő ki tudott menekülni.

2026. Január 11. 10:00, vasárnap | Helyi

Nem elég, hogy nekiütközött, még meg is ütötte

A 42 éves pápai férfi hirtelen áttért a szemközti sávba, nekiment egy autónak, majd bevert egyet a sofőrnek.