2024. április 18, csütörtök - Andrea

Jubileumi programokat kínál a 10. Nemzeti Vágta a hétvégén
2017. Szeptember 15. 19:05, péntek | Belföld

Hetvenkét település lovasa áll rajthoz a szombaton kezdődő 10. Nemzeti Vágtán a fővárosi Hősök terén, a Millenniumi emlékmű körül kialakított különleges pályán szombaton és vasárnap.

Hosszú kihagyás után rövidre sikerült verseny...
2017. Augusztus 23. 18:37, szerda | Sport

SOLID Racing Team - Int. M6 LOG Baranya Kupa - 2017.08.04-06. Kondella Péter - Szilassy Arnold, Honda Civic Type-R

Hétvégén Magyar Nagydíj – Íme az eddigi dobogósok
2017. Július 28. 11:56, péntek | Sport

A hétvégi Forma-1-es Magyar Nagydíj örökranglistáját a háromszoros vb-győztes Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája vezeti öt diadallal.

Látványos nyitóünnepséggel megkezdődtek az EYOF játékok
2017. Július 24. 07:33, hétfő | Belföld

Látványos és lendületes nyitóünnepséggel vette kezdetét vasárnap este a győri 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF).

Hamilton nyert, egy pontra Vetteltől az összetettben
2017. Július 16. 16:40, vasárnap | Sport

A hazai közönség előtt szereplő Lewis Hamilton, a Mercedes háromszoros világbajnok pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brit Nagydíjat.

Egy cápával versenyzett Michael Phelps
2017. Július 12. 13:19, szerda | Bulvár

Egy cápával úszott versenyt Michael Phelps, az amerikaiak 23-szoros olimpiai bajnoka.

Nem büntetik meg súlyosabban Vettelt a szándékos ütközés miatt
2017. Július 04. 07:26, kedd | Sport

A nemzetközi szövetség (FIA) nem bünteti meg Sebastian Vettelt az ütközés miatt, amely közte és Lewis Hamilton között történt a június 25-i Forma-1-es Azeri Nagydíjon.

1993 - Pápai győzelem a Játék Határok Nélkül versenyében
2017. Június 29. 06:00, csütörtök | Helyi

A tegnap közzétett visszaemlékezés sikerén felbuzdulva nézze meg a már bemutatott pápai csapat 1993-as remek szereplését is. Erre 24 év után is büszkék lehetünk.

Több mint tíz év után újra rangos motokrosszverseny Magyarországon
2017. Június 28. 17:19, szerda | Sport

Jövő hétvégén több mint egy évtized után rendeznek ismét rangos motokrosszversenyt Magyarországon.

Újra a Lánchíd alatt repülnek át a pilóták
2017. Június 26. 16:06, hétfő | Belföld

Idén is a Lánchíd alatt repülnek át a pilóták a Red Bull Air Race műrepülő világbajnoki sorozat hétvégén sorra kerülő budapesti futamán.

Michelisz nyerte a túraautó-vb portugál főfutamát
2017. Június 26. 07:25, hétfő | Sport

Michelisz Norbert nyerte a túraautó-világbajnokság (WTCC) portugáliai futamának második, főversenyét Vila Realban.

Azeri Nagydíj - Ricciardo nyert, Vettel negyedik, Hamilton ötödik
2017. Június 25. 18:32, vasárnap | Sport

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi, kaotikus Forma-1-es Azeri Nagydíjat, amelyen a világbajnoki pontversenyben vezető Sebastian Vettel negyedik, Lewis Hamilton pedig ötödik lett.