2024. április 27, szombat - Zita

Idei negyedik különböző pilótapárosát veti be a Toro Rosso Mexikóban
2017. Október 24. 05:00, kedd | Sport

Ötödik egymást követő versenyén a negyedik különböző pilótapárossal áll rajthoz a Forma-1-es Toro Rosso csapata a hétvégi Mexikói Nagydíjon, melyen Brendon Hartley és Pierre Gasly ül majd a volánnál.

Bronzérmet és kilenc kiválósági érmet szereztek a magyar fiatalok a szakmák világversenyén
2017. Október 20. 08:35, péntek | Belföld

Egy bronzérmet és kilenc kiválósági érmet nyertek a magyar versenyzők a fiatal szakmunkások világversenyén, a WorldSkills-en Abu-Dzabiban, ahol 51 szakmában mintegy 60 ország 1300 versenyzője indult.

Budapest Maraton - Csaknem 32 ezer jelentkezővel megdőlt a nevezési rekord
2017. Október 16. 04:00, hétfő | Belföld

Messze megdőlt az eddigi nevezési rekord a 32. SPAR Budapest Maraton Fesztivál - V4 futóhétvégén: a rendező Budapest Sportiroda (BSI) közlése szerint 31 920 futót regisztráltak, míg a korábbi csúcs 30 045 volt.

A bankoknak a mostaninál élesebb, innovatív versenyre kell felkészülniük
2017. Október 15. 09:01, vasárnap | Belföld

A bankoknak sokkal élesebb versenyre kell felkészülniük a jövőben, ehhez a mostaninál korszerűbb szolgáltatásokat kell nyújtaniuk.

Húsz fiatal magyar szakmunkás versenyzik Abu Dhabiban
2017. Október 15. 08:58, vasárnap | Belföld

A világ 60 országából, 1300 fiatal szakember 51 szakmában versenyez október 15-18 között Abu Dhabiban, ahol szombaton kezdődött a WordSkills, a fiatal szakmunkások világversenye.

Hamilton nyert, Vettel kiesett, közel a vb-győzelem
2017. Október 08. 09:12, vasárnap | Sport

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, és nagy lépést tett a vb-győzelem felé, mert az összetettben második Sebastian Vettel kiesett.

Japán Nagydíj - Hamilton rajtol az élről
2017. Október 07. 11:00, szombat | Sport

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Japán Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamot ő kezdheti az élről.

Felmentették a halálos kimenetelű nagykállói rali főszervezőjét
2017. Október 06. 14:21, péntek | Belföld

Felmentette a vád alól a 2013 júniusában történt, halálos kimenetelű nagykállói amatőr rali főszervezőjét a másodfokon eljáró Nyíregyházi Törvényszék - közölte a törvényszék sajtószóvivője pénteken az MTI-vel.

Verstappen nyert, Hamilton előnye nőtt, Vettel negyedik, de összetört a Ferrarija
2017. Október 01. 12:06, vasárnap | Sport

Max Verstappen, a Red Bull holland pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Malajziai Nagydíjat, amelyen a világbajnoki pontversenyben vezető Lewis Hamilton második lett, s ezzel növelte az előnyét az összetettben.

Rekordot értek el a legszebb konyhakert címért versengők
2017. Szeptember 30. 08:52, szombat | Belföld

Minden eddiginél több, azaz 366 településen 2351 kertet műveltek meg az idén a Magyarország legszebb konyhakertje vetélkedőn.

Kiss Norbert első és második szombaton a kamion Eb zolderi hétvégéjén
2017. Szeptember 16. 18:25, szombat | Sport

Az első futamot megnyerte, a másodikon pedig csapattársa mögött második lett a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes magyar pilótája a kamion Eb belgiumi Zolderben zajló versenyének szombati napján.

Vettelé a pole pozíció, Hamilton csak ötödik Szingapúrban
2017. Szeptember 16. 18:24, szombat | Sport

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Szingapúri Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamon ő indulhat az élről.