Nagy-Szín-Pad!: hamarosan indul a verseny

Április 23-án indul a Nagy-Szín-Pad! tehetségmutató verseny harmadik szériája.

2016. Április 01. 07:51, péntek | Bulvár

Először száll szembe egymással hazánkban a két elit egyetem

Alonso brutális balesete után Rosberg győzött az idénynyitón - VIDEÓ
2016. Március 20. 08:41, vasárnap | Sport

Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Forma-1-es idénynyitó Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben.

Tour de Hongrie - Huszonöt ország százhúsz versenyzője indul
2016. Március 05. 07:23, szombat | Sport

Huszonöt ország 120 versenyzője vesz részt június 28. és július 3. között a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen.

Szalay Balázsék négy nagy versenyen indulnak 2016-ban
2015. December 05. 05:00, szombat | Sport

Négy nagy nemzetközi tereprali-versenyen tervezi indulását 2016-ban Szalay Balázs és navigátora, Bunkoczi László.

Túraautó-vb – privát bajnok lett Michelisz Norbert
2015. November 28. 09:59, szombat | Sport

Michelisz Norbert a harmadik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) utolsó futamán, ezzel - maga mögött tartva legnagyobb riválisát, a marokkói Mehdi Bennanit - megszerezte a privát bajnoki címet.

Virtuális tanulmányi versenyt indított a Videotanár felsősöknek
2015. Október 14. 06:52, szerda | Belföld

Virtuális tanulmányi verseny indult a Videotanár weboldalon, a vetélkedőn bármely felső tagozatos általános iskolás diák indulhat.

Fekete Tamás Kiskunlacházán folytatja a pontok gyűjtését!
2015. Szeptember 07. 10:53, hétfő | Sport

Szeptember 13-án Kiskunlacházán méretteted meg magad a versenyautóddal a dragracing.hu gyorsulási versenyen.

Varga Mihály: hitelezési verseny indulhat a bankok között
2015. Június 14. 00:00, vasárnap | Belföld

A nemzetgazdasági miniszter szerint egyfajta hitelezési verseny kezdődhet majd a bankok között a kormány bankadó-csökkentési javaslatának hatására - hangzott el az M1 aktuális csatorna szombati hírműsorában.

Spitzmüller: Pontok kellenek!
2015. Május 15. 19:04, péntek | Sport

A 2015-ös versenyszezon első murvás versenye, az ISEUM Rallye következik a hétvégén az ORB mezőnye számára, ahol természetesen a Spitzmüller Csaba - Bazsó Attila kettős is rajthoz áll.

Kovács Sanyi: Minden percét élveztem a versenyeknek
2015. Május 14. 13:00, csütörtök | Sport

Zsúfolt volt a május kilencedikéd. Kezdtél egy amatőr autóversenyen és folytattad egy gokart versennyel a napodat.

Dekar Team a Filmes futamon!
2015. Május 14. 12:00, csütörtök | Sport

Interjú Levente Lusánszki AfricaLegendes versenyzővel. Kalandokban bővelkedő GPS pontkereső autóverseny lesz, Budapesttől, Kiskőrösig!