2024. október 23, szerda - Gyöngyi

Hétvégén rangadót játszik a Perutz!
2024. Október 16. 08:02, szerda | Helyi

Az első helyen álló tihanyiak látogatnak a harmadik helyezett pápaiak otthonába.

Újabb sima győzelmével őrzi dobogós helyezését a Perutz
2024. Október 13. 08:36, vasárnap | Helyi

A tabella ötödik helyén álló Zirc együtteséhez látogattak a pápaiak.

Perutz: Újabb kiütéses győzelem
2024. Október 06. 10:20, vasárnap | Helyi

A pápai csapat a vármegyei pontvadászat 8. fordulójában 6-1 arányban győzte le a mérkőzést kilenc emberrel befejező Gyulafirátótot.

Öt gólt lőve, könnyedén győzött idegenben a Perutz
2024. Szeptember 29. 19:38, vasárnap | Helyi

A pápai együttes a Veszprém vármegyei elő osztályú labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában 3-0-ás félidőt követően 5-1 arányban győzte le a Balatonfüredi USC-t.

Hét gólig jutott a Perutz!
2024. Szeptember 21. 21:00, szombat | Helyi

A fájó kupabúcsút követően a pápai csapat a bajnokságban vigasztalódhatott, miután magabiztos játékkal 7-1 arányban legyőzte a Péti MTE-t.

Perutz: Fájó kupabúcsú
2024. Szeptember 15. 17:50, vasárnap | Helyi

A MOL Magyar Kupa 3. fordulójában a pápai csapat 120 perc, gól nélküli játékot követően büntetőpárbajban alulmaradt a Balatonalmádival szemben.

Rengeteg helyzetet kihagyott, így csak egy pontot szerzett a Perutz
2024. Szeptember 08. 09:16, vasárnap | Helyi

Két kivételtől eltekintve az összes lehetőségét elpuskázta a pápai csapat, így a Sümeg VSE ponttal távozott a Perutz stadionból.

Perutz: Magabiztos győzelem Almádiban!
2024. Szeptember 01. 08:32, vasárnap | Helyi

A megyei rangadón 4:1 arányban diadalmaskodott a pápai csapat.

Öt gólt lőve győzött a Perutz a kupában!
2024. Augusztus 25. 08:26, vasárnap | Helyi

A Perutz FC a MOL Magyar Kupa második fordulójában a Fejér vármegyei pontvadászatban szereplő Mórt fogadta. Egy izgalmas találkozón végül öt gólt szerezve jutottak tovább a pápaiak a következő körbe.

14 gólt lőtt a Perutz
2024. Augusztus 19. 01:47, hétfő | Helyi

A Veszprém vármegyei kupa 2. fordulójában Mezőlakon lépett pályára a pápai csapat, ahol esélyeshez méltóan játszott és magabiztosan jutott a következő körbe!

Sima Perutz győzelem a nyitányon!
2024. Augusztus 11. 09:14, vasárnap | Helyi

Magabiztos győzelemmel kezdte a pápai csapat a Veszprém vármegyei első osztályú labdarúgó-bajnokság 2024/2025-ös szezonját, a legutóbbi pontvadászatban 10. helyen végző Ajka Kristályt 4-0 arányban múlta felül.

Győzött és továbbjutott a kupában a Perutz
2024. Augusztus 04. 19:46, vasárnap | Helyi

A pápai csapat a MOL Magyar Kupa országos főtáblájának első fordulójában Győrszentivánra látogatott, ahol 4-2-es győzelemmel bejutott a sorozat következő körébe!