Hírek
2026. Július 13. 07:42, hétfő |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Felkészülési mérkőzésen sérült meg súlyosan a Perutz játékosa
A fiatal sportolót meg kellett műteni egy szerencsétlen esést követően.
A Balatonalmádi elleni felkészülési mérkőzés 43. percében Sipos-Kiss Dániel egy szerencsétlen földre érkezést követően súlyos sérülést szenvedett - írja a klub közösségi oldala.
A helyszínen a mentőszolgálat munkatársai látták el, a vizsgálatok pedig megállapították, hogy felkartörést szenvedett. A fiatal játékost Ajkán újra megvizsgálták, ahol kiderült, szilánkosra tört a felkarja. 4 órás (!) műtéten esett át, a sérült csontot fémlemezekkel rögzítették.
Mielőbbi teljes felépülést kívánunk, Dániel!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 12:56, kedd | Helyi
Durva rolleres balesetet rögzítettek megyénkben - Videó
Egy váratlan közlekedési helyzet pillanatok alatt balesethez vezethet, ezért a rollerezőknek is kiemelten fontos a körültekintő, a körülményekhez igazodó közlekedés - figyelmeztet a Veszprém vármegyei rendőrség.
2026. Augusztus 03. 17:17, hétfő | Helyi
Hőség, energiaválság - Újabb intézkedéseket vezetett be az önkormányzat Pápán
A tartós kánikula és az országos harmadfokú hőségriasztás miatt újabb intézkedéseket vezetett be Pápa Város Önkormányzata és a Pápai Városüzemeltetési és Közszolgáltató Nonprofit Kft.
2026. Augusztus 03. 14:14, hétfő | Helyi
Nagy területen ég az aljnövényzet Külsővatnál
Nagy területet érint a tűz, amely egy romos épületre és szalmabálákra is áterjedt.
2026. Augusztus 03. 10:57, hétfő | Helyi
Országos vízipisztoly-csata és rekordkísérlethez csatlakozik a Pápai Várkertfürdő
Országos rekordkísérlet részese lehet a Pápai Várkertfürdő augusztus 8-án, szombaton.

