Programok | Egyéb
Nemesné Komár Andrea Vanda: Guszti és a szeretet útja – beszélgetős találkozás rövid történetekkel a Szomszédban
Szomszéd Kávézó | Veszprém, Pápa, Fő tér
Hozd el a barátaidat is ezekre a meghitt találkozásokra, ahol történeteken keresztül együtt fedezzük fel a szeretet útját. Egy délután, amikor megengedheted magadnak a lassítást: figyelmet, jelenlétet, kapcsolódást – egy kávé mellett.
Vendégünk:
Nemesné Komár Andrea Vanda – író, életvezetési tanácsadó, védikus jógamester, segítő.
Andrea Vanda számára nagy öröm, hogy a könyv üzenete tovább él az olvasók történeteiben és megosztásaiban. Vallja, hogy az „érintés” – akár szóval, figyelemmel, jelenléttel – felszabadító erő: segít oldani mindazt, ami a testben és a lélekben elraktározódott. Az írás és a rajzolás eszközein keresztül teret ad a belső tartalmak átalakulásának, és azon a finom belső szálon kísér, amely előrevisz, falakat bont, és közelebb visz önmagunkhoz.
A könyvet 5 éves kortól „kortalanig” szánta, ezen a találkozáson azonban inkább a felnőtt korosztállyal beszélgetünk – ott, ahol a saját történetek érnek, tisztulnak, és a helyükre kerülnek.
📖 A beszélgetés után vásárlási és dedikálási lehetőség is lesz.
Mire számíthatsz?
– meghitt beszélgetésekre
– testi–lelki megközelítésekre
– inspiráló történetekre
– barátságos, elfogadó térre
Gyere el, ülj le egy kávéra, és engedd meg magadnak ezt az időt.
Program (tervezett)
16:00 – Érkezés, kávé, ráhangolódás (ismerkedés, szabad beszélgetés)
16:15 – Köszöntő, megnyitó
16:25 – Rövid bemutatkozások
• Maradics–Zilay Krisztina (Laborens – Access Bars)
• Varga Nikolett (Omnipathie)
• Vajdáné Pelczhoffer Erika (rekreáció, reiki)
• Ravasz–Rednágel Zsuzsanna (újságíró, szerkesztő)
• Csikhon–Illés Mónika (design szakember – „a szavakból formát ölt”)
17:00 – Beszélgetés: A szeretet mint út (Nemesné Komár Andrea Vanda)
– személyes történet
– hogyan talált rá erre az útra
– mit jelent számára ma a szeretet
17:20 – Kérdések, kötetlen beszélgetés
18:00 – Dedikálás, kötetlen együttlét
A részvétel „tiszteletdíja”
– 1 db könyv megvásárlása (4800 Ft), vagy
– ha már rendelkezel a könyvvel: 4800 Ft hozzájárulás
☕ Fontos: kávéházi program, ezért kérünk, hogy rendelj legalább egy italt. A fogyasztás a kávézóban fizetendő, és nem része a tiszteletdíjnak.
Helyfoglalás / jelentkezés
📞 +36 30 678 9430
A férőhelyek miatt kérjük, foglalj előre, és gyere el.
Az eseményen fotó- és videófelvétel készül. A felvételeket az esemény és a kapcsolódó kommunikáció (pl. Facebook-esemény, összefoglaló posztok) bemutatására használjuk.
Amennyiben nem szeretnél szerepelni a felvételeken, kérjük, jelezd érkezéskor a szervezőknek.

