2020. November 14. 18:27, szombat | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

Tartalékos csapattal szerzett pontot idegenben a Perutz

Az előző hetihez képest ugyan több bevethető játékosa volt Lengyel Ferenc vezetőedzőnek, ugyanakkor több csapattag erőállapota sem volt kielégítő, mivel többen csak pár edzésen tudtak részt venni, koronavírus érintettségük miatt.

Ennek ellenére - a tudósítások szerint - a pápaiak akarata érvényesült az első játékrészben, a fölény a 37. percben érett góllá, amikor Irmes talált be a hazai kapuba.

A második játékrészben is veszélyesen játszott a Pápa, mégis a hazaiak lőttek gólt, sőt gólokat. A 61. percben Földi egyenlített, majd a 77. percben Farkas révén a fordítás is összejött a Szabadkikötőnek.

A 83. percben Vargát küldte zuhanyozni a játékvezető, tíz ember ellen pedig sikerült is az egyenlítés a Perutznak, újra Irmes vette be a hazai kaput. Bár a hátralévő percekben tovább próbálkoztak a vendégek, de újabb gól már nem született.

THSE-Szabadkikötő - Perutz FC 2-2 (0-1)
Gsz.: Földi, Farkas ill. Irmes 2

THSE-Szabadkikötő: Czerula - Révész, Vidnyánszky, Gere, Marosi, Gelencsér (Varga), Farkas, Végh (Juhász), Földi (Barabási), Németh, Gál, vezetőedző: dr. Tóth János.

Perutz FC: Horváth - Nagy T., Koronczai (Kalász), Bence, Böröczky - Zsirai, Baldauf - Hanzl, Szilágyi, Németh E. (Skriba) - Irmes, vezetőedző:

A Perutz FC a következő mérkőzésen, november 18-án, szerdán 15 órai kezdéssel a
Ménfőcsanakot látja vendégül, de a vendégek koronavírus érintettsége miatt még kétséges a találkozó megrendezése.