Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2022. Május 22. 20:27, vasárnap | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Perutz FC

Perutz: Gól nélküli döntetlen az utolsó idegenbeli meccsen

Perutz: Gól nélküli döntetlen az utolsó idegenbeli meccsen

Számos gólszerzési lehetőséget puskázott el a pápai csapat.

Kelen SC – Perutz FC 0-0

Kelen SC: Zima – Kertai, Módly (Erdei 64.), Borbély, Lustyik, Kádár (Balogh 75.), Simon, Szamosi (Wild 73.), Pintér, Rétyi (Egyed 46.), Soós (Tímári 46.). Edző: Harmati Tamás.
Perutz FC: Dénes – Nagy T., Bence, Zsirai, Szalai (Gasztos 80.) – Hanzl, Katona (Iványi 80.), Kalász (Márton 75.), Nagy Z., Szilágyi (Rátonyi 87.) – Oláh. Edző: Weitner Ádám.

A Perutz FC facebook oldalának beszámolója szerint a mérkőzés 9. percében egy elmaradt tizenegyest kérhettek számon a pápaiak Hartung játékvezetőn, Kalász tűnt el a védők gyűrűjében, de a játékvezető sípja néma maradt. A 17.percben Oláh átlövését tolta oldalra Zima, aki negyed órával később Szilágyi gurítására is leért.

A második félidőben Hanzl állt közel a gólhoz, próbálkozását a Kelen kapusa ismét hárította. A 65.percben egy szögletet követően Nagy Zalán tekerésénél már verve volt a hálóőr, ám a gólvonalon álló Kertai tisztázott. Ezután egy bal oldali beadásnál Szilágyit buktatták az ötösnél, a játékvezető továbbot intett. A 87. percben egy kontrából Borbély húzott el a bal oldalon, lövését Dénes ütötte oldalra. A 90.percben Oláh lőtt a bal kapufára, majd egy sarokrúgás után Zsirai fejesénél mutatott be bravúrt Zima, így maradt a gólnélküli döntetlen.

Weitner Ádám: A kidolgozott helyzeteink alapján sokgólos győzelmet kellett volna aratnunk. Jól játszottunk, sokat elmond a játékunkról, hogy az ellenfél legjobbja a kapus volt. Úgy gondolom, a büntetőterületen belül a játékvezető két alkalommal is túlzottan nagyvonalú volt a hazai védőkkel szemben, egyik szituációnál sem ítélt tizenegyest. Sajnálom a srácokat, mert mindenki szívvel-lélekkel küzdött.

Harmati Tamás: Számunkra ebben a mérkőzésben az egy pontnál nem volt több. Minőségben nem tudtuk felvinni azt a pályára, amit szerettünk volna, viszont a szívünk a helyén volt, próbáltunk fegyelmezetten védekezni még akkor is, amikor nagy nyomás alatt volt a kapunk.

A Perutz hazai környezetben zárja a szezont, május 29-én 17 órai kezdéssel az ETO Akadémia lesz az ellenfél.

Címkék: labdarúgás, perutz, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 05. 07:13, péntek | Helyi

Bejelentették Takács Péter választókerületi elnökségét Pápán

Várhatóan az egészségügyi államtitkár lesz a Fidesz-KDNP képviselő-jelöltje a jövő tavasz országgyűlési választáson.

2025. December 04. 19:52, csütörtök | Helyi

Angliában élő távoli rokon segített a pápai férfinak lakáshoz jutni

Az albérletben élő Gábort angliai rokona egy saját otthonnal ajándékozta meg.

2025. December 04. 18:10, csütörtök | Helyi

Gyűjtés indult a pápai újszülött osztály támogatására

Egy új, korszerű sárgaságmérő készüléket vásárolnának a pápai kórház újszülöttosztálya számára, a Pannonia Reformata Múzeum által elindított adománygyűjtés során.

2025. December 04. 09:18, csütörtök | Helyi

Pápai körforgalomban ütött el egy elektromos kerékpárost