Hírek
2025. Július 25. 08:00, péntek |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Perutz: Cél a biztos bennmaradás
Szurkolói ankéton mutatták be a csapat új játékosait. A megbeszélésen a klubvezetés ismertette a harmadosztályba feljutott csapat terveit is.
Kovács Ferenc klubelnökünk köszöntötte elsőként a szurkolókat, és elmondta: az NB III-as keret kialakításánál továbbra is fontos szempont volt, hogy pápai és pápai kötődésű játékosok alkossák a csapatot - írja tudósításában a klub közösségi oldala.
– Úgy gondolom, jó úton járunk. Nagyon fiatal keretünk van, hiszen a csapatkapitány, Szalai Csaba a maga 25 évével a legidősebb játékosunk. Egy rendkívül nehéz csoportban kell helytállnunk, így a célunk a biztos bennmaradás – fogalmazott Kovács Ferenc, aki megköszönte a támogatást a szponzoroknak és a városvezetésnek, külön kiemelve Grőber Attila polgármestert.
Kun-Szabó Attila vezetőedző szerint a négyhetes felkészülés ellenére sikerült megerősíteniük a csapatot, és minden posztra érkezett megfelelő játékos. - Nagy öröm számunkra, hogy a Nagy-testvérek is maradtak! Az első fordulóban a Zsámbék ellen lépünk pályára – egy újoncpárharc, amit szeretnénk győzelemmel indítani.
- Kérek mindenkit, legyen türelmes, ezek a fiatal játékosok megérdemlik a biztatást, és biztos vagyok benne, hogy meg fogják hálálni a beléjük vetett bizalmat - mondta a vezetőedző.
A beszédek után bemutatkoztak új játékosaink is, majd szurkolók kérdezhettek a klub vezetőitől, edzőitől, játékosaitól. Nagyon jó hangulatban telt a délután, az összejövetelt követően többen meg is vásárolták fél éves vagy éves bérletüket.
Fotó: Perutz FC
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 08:24, péntek | Helyi
500 ezer forintos adomány a Mezőörsi KSE közösségétől a Fogyatékosok Nappali Intézménye számára
A Mezőörsi KSE labdarúgóklub tagjai és közössége 500 ezer forint adományt adott át az Ujvári János Református Szeretetszolgálat fenntartásában működő Fogyatékosok Nappali Intézménye részére.
2026. Január 29. 19:17, csütörtök | Helyi
Kiderült, miért vannak még fent az ünnepi díszek a városban
Pápa városában a karácsonyi ünnepi díszek bontása technikai okok miatt késik. A város magasemelő gépe még decemberben meghibásodott, és az ünnepi időszakot követően tudta csak fogadni a szerviz a javításra.
2026. Január 29. 07:20, csütörtök | Helyi
Üzleteket fosztogatott a 18 éves pápai fiatal
Fiatal kora ellenére meglehetősen hosszú a bűnlajstroma.
2026. Január 29. 07:00, csütörtök | Helyi
Grőber Attilával egyeztetett Molnár Bálint
Egyeztetést folytatott Grőber Attila, Pápa város polgármestere és Molnár Bálint, a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselőjelöltje Pápa jelenlegi helyzetéről és a város jövőjét érintő legfontosabb kérdésekről.

