2024. október 26, szombat - Dömötör

2024. Szeptember 29. 19:38, vasárnap | Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt

Öt gólt lőve, könnyedén győzött idegenben a Perutz

A pápai együttes a Veszprém vármegyei elő osztályú labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában 3-0-ás félidőt követően 5-1 arányban győzte le a Balatonfüredi USC-t.

Balatonfüredi USC – Perutz FC 1-5 (0-3)
Gsz.: Molnár ill. Nagy K. 3, Nagy D., Hauser

Balatonfüredi USC: Filipánics – Molnár, Tarnai, Koltai (Kovács 70.), Horváth, Radács, Takács (Poráczki 46.), Ferencz (Szücs 46.), Dallos, Katona (Lübkemann 46.), Bartha (László 58.)

Perutz FC: Varga – Mogyorósi (Ruzsás 73.), Németh, Nagy K., Varga (Sós 64.), Szalai (Cser 73.), Pető (Gajdosi 79.), Rozman (Császár 79.), Nagy D., Erdősi, Hasuer.

Gyakorlatilag 30 perc alatt eldőlt a három pont sorsa, hiszen ekkor már 3-0-ra vezetett a pápai csapat - írja beszámolójában a Perztz közösségi oldala. A 14.percben Nagy Krisztián kezdte meg a gólgyártást, három perccel később Nagy Dávid is beköszönt. A 28. percben ismét Nagy Krisztián villant, aki a második felvonás harmadik percében megszerezte harmadik találatát a meccsen. A 75. percben Hauser Bálint góljával már 0-5 állt az eredményjelzőn, a hazaiak Molnár révén a 88. percben szerezték a becsületgóljukat.

Kun-Szabó Attila: Szinte tökéletes játékot mutattunk a rangadón, stabil volt a védelmünk, veszélyes támadásokat vezettünk, az öt rúgott gól mellett több helyzetet ki is hagytunk. Úgy gondolom, ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.

A Perutz október 5-én 15 órai kezdéssel a Gyulafirátótot fogadja.

Fotó: Perutz FC