Városlista
2026. január 12, hétfő - Ernő

Hírek

2020. Augusztus 23. 22:15, vasárnap | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Perutz FC (Facebook)

Kikapott a Perutz a megyei rangadón

Kikapott a Perutz a megyei rangadón

2:1-es vereséget szenvedett a Perutz FC Veszprémben.

VLS Veszprém – Perutz FC 2-1 (2-1) Gsz.: Nagy, Krebsz ill. Skriba

Perutz FC: Szigeti – Nagy T., Császár, Koronczai, Bence – Irmes, Baldauf (’82 Molnár), Szilágyi, Németh E. (Hanzl ’60), Kalász – Skriba (’60 Szabó Zs.).

Eseménytelenül telt az első 10 perc a találkozón, aztán az első negyed óra végén megszerezte a vezetést a Veszprém: Nagy Richárd a kezdőkörből emelt Szigeti kapujába 1-0. A középkezdés után Nagy Tamás tört be a tizenhatoson belülre, ahol buktatták. A megítélt büntetőt Skriba magabiztosan lőtte a hálóba 1-1. Két perccel később könnyen a vezetést is megszerezhette volna a Perutz, Skriba kapott remek indítást, ám miután eltolta Deczki mellett a labdát, nem tudott a kapuba gurítani. A játékrész derekán Skribát lökték fel a büntetőterületen belül, ám Görög játékvezető sípja néma maradt. A 28. percben ismét a hazaiak örülhettek, egy jobb oldali beadást Krebsz belsőzött a kapu jobb oldalába 2-1. Szünet után kapuja elé szegezte a vendéglátókat a Perutz, a Veszprém láthatóan kontrákra rendezkedett be. A pápai kapus több bravúrt is bemutatott, Nagy, Sárossy és Molnár ziccerét is fogta. Hiába birtokolta többet a labdát a pápai alakulat, igazi gólhelyzetet nem tudott kialakítani, így maradt a 2-1-es eredmény.

Lengyel Ferenc: Két hasonló tudású csapat igazi rangadót játszott ma. Az ellenfélnél volt két zseniális megoldás, amivel megnyerték a meccset, mi sajnos ilyet nem tudtunk produkálni. A második félidőben domináltunk, fizikálisan a Veszprém fölé kerekedtünk, sajnos a fölényünk nem érett góllá.

Forrás: Perutz FC Facebook oldala

Címkék: labdarúgás, perutz, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 17:00, vasárnap | Helyi

Ujvári Szilvia: Takács Péter úgy lenne jelen a körzetben, mint Columbo felesége

A Tisza jelöltje szerint a képviselet nem kampányidőszakos jelenlét, hanem mindennapi felelősség.

2026. Január 11. 12:24, vasárnap | Helyi

A doni katasztrófa hőseire emlékeztek Pápán

Az 1943-ban, 83 éve történt a doni áttörés, melynek évfordulója alkalmából tartottak megemlékezést Pápán, a második világháborús emlékműnél.

2026. Január 11. 11:13, vasárnap | Helyi

Leégett egy szerény otthon Bakonyszücsön, gyűjtést szerveznek a károsultnak

Mária egy befogadó telkén, a lakókocsiban élt, mindene odaveszet a tűzben, ő ki tudott menekülni.

2026. Január 11. 10:00, vasárnap | Helyi

Nem elég, hogy nekiütközött, még meg is ütötte

A 42 éves pápai férfi hirtelen áttért a szemközti sávba, nekiment egy autónak, majd bevert egyet a sofőrnek.