2024. április 19, péntek - Emma

2022. Augusztus 21. 19:49, vasárnap | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

Győzelemmel kezdte a bajnokságot az újjáalakult Perutz

Teljesen új kerettel vágott neki a Veszprém megyei első osztály küzdelmének a pápai együttes, amely 3:1 arányban győzött Magyarpolányban.

Magyarpolány – Perutz FC 1-3 (0-2) Gsz.: Hardi ill. Varga B. 2, Rohály

Magyarpolány: Paksi – Döbrösi, Polt B., Benedek (Sárkány 63.), Gottfried, Polt P., Talabér, Vető, Hardi, Bencsik, Bogdán (Csipszer 58.).
Perutz FC: Varga P., – Erdősi, Cser (Ruzsás 65.), Rohály, Szántó (Hermann 89.), Nagy K., Nagy B., Katona (Bolla 89.), Horváth T., Pető (Bognár 87.), Varga B.

Kiválóan indult a találkozó a Pápa számára, mivel Varga Bence már a második percben megszerezte a vezetést, majd pedig lélektanilag szintén kiváló pillanatban, a szünet előtt sikerült kettőre növelni az előnyt, Rohály találatával. Bár a 73. percben szépített a Magyarpolány, ám öt perccel később Varga bebiztosította a pápaiak vezetését, ezzel be is állítva a mérkőzés végeredményét.

Kun-Szabó Attila: Jól kezdtünk a mérkőzést, hiszen hamar megszereztük a vezetést és a folytatásban is a mi akaratunk érvényesült, legalább négy-öt ziccerünk volt, amik viszont kimaradtak. A második félidő ugyan kiegyenlítettebb volt és az ellenfél egy lesgyanús góllal szépített is, de szerencsére hamar jött a gólra a válaszunk, amivel eldőlt a három pont sorsa. Örülök a jó kezdetnek, folytatjuk a munkát idézi a szakvezetőt a Pápa és Vidéke.