Hírek
2025. Július 05. 19:36, szombat |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Felkészülés: Legyőzte a Mezőörs csapatát a Perutz
A pápai együttes lejátszotta első nyári edzőmeccsét, és 3–1-es győzelmet aratott a Győr-Moson-Sopron vármegyei első osztályú Mezőörs KSE ellen hazai pályán.
A mérkőzésen nyolc próbajátékos is szerepet kapott, közülük hatan a kezdőcsapatban léptek pályára. A találkozón szép támadásokat vezettünk, többször is ziccerbe kerültünk, és a játék képe alapján megérdemelt győzelmet arattunk!
A pápai gókokat Nagy Dávid (2) és Nagy Krisztián szerezték.
A meccs során egy tizenegyest is lőhettek a hazaiak, de ez sajnos kimaradt.
A vendégek Böcskey ollózós góljával tudtak egyenlíteni az első félidőben, de a második játékrészben is a pápaiak domináltakk - a Perutz közösségi oldalának beszámolója szerint.
Kun-Szabó Attila vezetőedző értékelése:
„Első meccsnek tökéletes volt. Elégedett vagyok, hiszen három gólt szereztünk, és ezen felül 4-5 alkalommal vezettük a labdát a kapusra. Voltak hibák is, természetesen ezekkel foglalkozunk majd a következő napokban.”
Frutti Drink-Perutz FC: Kiss Á. - Ruzsás, Gergely, Szabó, Szalai, Szücs, Nagy D., Sós, Nagy K., Szőke, Papp, cserék: Varga, Sipos-Kiss, Hauser B., Mogyorósi, Németh N., Czintula, Banai.
Mezőörs KSE: Sánta – Böröczky, Zámbó, Vári, Nagy, Tóth, Kerékgyártó, Szántó, Szabó, Böcskey, Proceller, cserék: Venczel, Végh, Nagy, Vörös-Torma, Pankotai, Kerékgyártó, Horváth.
Következő mérkőzés:
Július 8., kedd – 18:00 - Frutti Drink–Perutz FC – Balatonfüredi FC
Fotó: Perutz FC
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 10:04, szerda | Helyi
Prevenciós előadások a pápai kistérségben
Az egyenruhások a drogok veszélyeiről is tájékoztatást adtak.
2026. Június 02. 16:18, kedd | Helyi
Emlékhely őrzi tovább Deák Ferenc pápai tartózkodásának emlékét
Ünnepélyes keretek között avatták fel kedden délután Deák Ferenc egykori pápai lakóházának emléket állító táblát a Korona utcában.
2026. Június 02. 10:01, kedd | Helyi
Négyezer-hétszáznál is többen voltak gyereknapon a laktanyákban megyénkben
A tizenhét, Veszprém vármegyei helyszínt összesen 4730-an látogatták meg gyereknapon. A családokat az ingyenes programokon szórakoztató feladatok és megelőzési tanácsok is várták.
2026. Június 02. 07:14, kedd | Helyi
Mozgó autóból mérték a sebességet a rendőrök - Videó
A rendőrök több szabálysértőt is kiszűrtek vármegyénk főútjain, lakott területen belül és kívül egyaránt.

