Hírek
2025. Május 14. 09:15, szerda |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Bajnokavatás! Ingyen sörrel és zsíros kenyérrel várják a szurkolókat a Perutz Stadionban
Ahogy arról beszámoltunk, már matematikai esély sincs arra, hogy a pápai együttes előnyét ledolgozzák riválisai, így függetlenül a hátralévő három mérkőzéstől megnyerte a bajnokságot a Perutz!
"Hihetetlen szezon van mögöttünk, és most elérkezett a pillanat, amire mindannyian vártunk: Bajnok lett a Frutti Drink-Perutz FC - írja a klub közösségi oldala.
A pápai csapat soron következő mérkőzését május 17-én szombaton 15:30-tól játssza a Devecser ellen. A mérkőzést követően a csapat együtt ünnepli meg a bajnoki címet a szurkolókkal.
A mérkőzés előtt és alatt adománygyűjtést szerveznek a Sérült gyermekek egészséges neveléséért Alapítvány javára.
A lefújás után pedig jöhet az ünneplés: éremosztó, majd a csapat mindenkit vendégül lát egy korsó sörre és zsíroskenyérre!

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:34, vasárnap | Helyi
Boldog ovis december, a boldogító jó cselekedetek hónapja a Fáy Oviban
2025. December 14. 09:11, vasárnap | Helyi
Fojtogató sikátorok - Itt az új pápai krimi
Csukárdi Sándor legújabb krimijében a pápai közlék fontos szerepet kaptak.
2025. December 13. 19:00, szombat | Helyi
Közösségi összefogásban csomagolták be az adományokat
A Pápai Polgárok immáron harmadik éve gyűjtik a felajánlásokat a pápai és a környékbeli rászoruló családok számára.
2025. December 12. 20:19, péntek | Helyi
A Youtube-on válaszol a polgárok helyi gazdaságot érintő kérdéseire Grőber Attila
Hétfőn fél 5-kor élőben válaszol a kérdésekre a polgármester.

