Hírek
2018. Szeptember 26. 09:28, szerda |
Belföld
Forrás: 24.hu
Volt, ahol már fagyott az éjjel
A reggeli értékek november közepének felelnek meg. Országos átlagban 1,5 Celsius-fok körül alakult a minimum, amely több mint 8 fokkal alacsonyabb az ilyenkor szokásosnál.
A Nógrád megyei Zabarban mínusz 4,1 fokig csökkent a hőmérséklet, de másutt is előfordult fagy 2 méteres magasságban is. A több mint 110 éves napi rekord megdöntése kevésen múlt. Ezen a napon 1906-ban Dobogókőn volt a leghidegebb, akkor mínusz 4,2 fokig hűlt le a levegő.
A meteorológiai szolgálat kitért arra is, hogy a következő két éjszaka még hidegnek ígérkezik. Csütörtök reggel is lehetnek mínusz 4 fok körüli értékek. A nappalok azonban egyre “kellemesebbek” lesznek, ugyanis átmenetileg jelentősen erősödik a nappali felmelegedés. Csütörtökön már 20 fok körül, pénteken 20 fok felett alakulhat a legmagasabb hőmérséklet. Szombaton viszont ismét hidegfront érkezik – tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 07:10, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz
2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld
Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.

