Hírek
2012. Január 23. 17:56, hétfő |
Sport
Forrás: MTI Fotó: Kovács Anikó
Vízilabda - Férfi Eb - Magyarország-Törökország
Kásás Tamás (szemben) és Berk Gunkut harcol a labdáért a férfi vízilabda Európa-bajnokság A csoportjának 5. fordulójában játszott Magyarország - Törökország találkozón, a hollandiai Eindhovenben. A magyar válogatott 22-2 arányban megnyerte a mérkőzést; a csapat így öt győzelemmel, tökéletes mérleggel jutott be egyenes ágon a legjobb négy közé.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 10:04, szombat | Sport
Premier League - Szoboszlai harmadszor a hónap legjobbja Liverpoolban
Szoboszlai Dominik lett november legjobb játékosa az angol labdarúgó-bajnokságban címvédő Liverpoolnál.
2025. December 20. 09:47, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Győzött Miskolcon és élre állt az FTC
A címvédő Ferencváros 1-0-ra győzött a Diósgyőr otthonában a labdarúgó NB I 18. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén.
2025. December 19. 07:34, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója
A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.
2025. December 18. 07:34, csütörtök | Sport
Labdarúgó NB I - Az FTC szerződést hosszabbított Robbie Keane-nel
A Fizz Ligában címvédő és jelenleg második helyezett Ferencváros szerdán szerződést hosszabbított a labdarúgócsapat vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.

