Hírek
2016. Augusztus 01. 07:51, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Vízbe fulladt egy férfi Balatonszárszónál
Egy 46 éves német állampolgár fulladt a vízbe Balatonszárszónál vasárnap, akit a hozzátartozói azonosítottak
- erősítette meg az MTI információit Orbán Zoltán, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtóreferense.
A férfi a parttól mintegy 400 méterre esett egy gumicsónakról a vízbe, majd elmerült. A riasztást követően helyszínre érkező vízirendőrök kora este már csak a holttestét tudták kiemelni a vízből.
Továbbra is keresik ugyanakkor azt a 24 éves fiatalembert, aki vasárnap délután Zamárdinál esett gumimatracról a vízbe, és elmerült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 22. 09:10, vasárnap | Belföld
Nem létező számok alapján hirdetett győzelmet Orbán Viktor
Vitát váltott ki az ajánlásgyűjtésről szóló kormánypárti kommunikáció a hétvégén, miután Orbán Viktor Facebook-oldalán egy olyan videó jelent meg, amely szerint „fölényes fideszes győzelem” született az aláírásgyűjtésben.
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.

