Városlista
2026. április 3, péntek - Buda, Richárd

Hírek

2024. November 15. 18:46, péntek | Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt

Vidám Márton nap a belvárosban!

Vidám Márton nap a belvárosban!

Ismét megtelt a Kossuth utca, ezúttal a belvárosi forgatag a Márton nap jegyében szerveződött.

A belvárosi üzletek összefogásában indult rendezvénysorozatot egyre népszerűbbé válik a pápaiak körében, sőt, annak híre a város határain jócskán túlra is elnyúlik. A szervezők mindig igyekeznek valamilyen aktualitást kölcsönözni a rendezvénysorozat alkalmainak, ezúttal a közeli Márton nap köré gyűjtötték a programelemeket.

Az üzletek egészen 19 óráig várták a vásárlókat, a családokat Liba Tour nyereményjáték csábította, az éttermek pedig különleges liba-napi finomságokkal készültek. Sokan el is látogatta a Kossuth utcára, megkóstolták a finomságokat, részt vettek a különböző programokon és bizony az üzletekben is számos vásárló tért be, hisz tudjuk, közeleg a karácsony.

A színpadon 16 órától a Tücsök Zenekar gyermekkoncertje volt látható, 17 órától pedig a Fáy ovisok Márton napi műsora szórakoztatta az embereket. A gyermekek lampionos felvonulását követően sorsolták ki a Liba Tour játék nyerteseit!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 03. 19:18, péntek | Helyi

Kigyulladt egy lakóház pincéje Pápadereskén

A Rákóczi utcába a pápai tűzoltók több egysége vonult.

2026. Április 03. 13:00, péntek | Helyi

Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni

Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.

2026. Április 02. 19:13, csütörtök | Helyi

Közösségi tojásfa díszítés Pápán

Második alkalommal szervezték meg a közösségi tojásfa díszítést a pápai Kossuth utcán.

2026. Április 02. 14:00, csütörtök | Helyi

Pápai üzletekbe járt lopni a 29 éves győri férfi

Pápai üzletekbe járt lopni a megalapozott gyanú szerint az a 29 éves győri férfi, akinek emiatt letartóztatását indítványozta a Pápai Járási Ügyészség.