Hírek
2021. December 28. 16:00, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Veszekedtek az autóban, súlyos baleset lett a vége
Kocsiban, menet közben veszett össze egy pár Békés megyében. Súlyos baleset lett a vita következménye. A rendőrség most fejezte be az ügy vizsgálatát.
Veszekedés vezetett súlyos balesethez augusztus 5-én Békés megyében. Egy férfi és egy nő autóval Újkígyós külterületén a Csanádapácai út felé tartottak, amikor vitatkozni kezdtek – közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy a férfi vezetett, a jobb első ülésen ülő nő pedig kipakolta a kesztyűtartót, kiabált, hadonászott és eközben belekapott a kormányba. Emiatt letértek az útról, és az autó felborult.
A pár mindkét tagja megsérült, a nő súlyosan, a férfi könnyebben.
A Békéscsabai Rendőrkapitányság a nő ellen a közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított. Az ügy vizsgálata befejeződött, a rendőrség az eljárás iratait hétfőn továbbította az ügyészségre.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 14:00, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Magyar Péter: a Tisza meg fogja nyerni a választást
A Tisza Párt nemcsak elindul története első országgyűlési választásán, hanem meg is fogja nyerni azt, nem kicsit, hanem nagyon, nagyon -
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 22. 09:10, vasárnap | Belföld
Nem létező számok alapján hirdetett győzelmet Orbán Viktor
Vitát váltott ki az ajánlásgyűjtésről szóló kormánypárti kommunikáció a hétvégén, miután Orbán Viktor Facebook-oldalán egy olyan videó jelent meg, amely szerint „fölényes fideszes győzelem” született az aláírásgyűjtésben.
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

