Hírek
2020. Január 16. 10:12, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Vasárnap tisztulhat a levegő
Az előrejelzések szerint szombaton élénk, erős széllökésekkel érkezik egy hidegfront, ami vasárnapra kitisztítja az ország levegőjét – mondta Molnár Csilla meteorológus csütörtök reggel az M1-en.
A meteorológus elmondta, az utóbbi időszakban egy úgynevezett hidegpárna telepedett az országra, ami miatt ködös, szmogos és párás volt a levegő.
Országos havazásra nem lehet számítani a hétvégén, de lokálisan, a magasabban fekvő területeken akár havazhat is – tette hozzá.
Továbbra is marad a hideg, de alacsony lesz a hőingadozás: napközben fagypont alatti lesz a hőmérséklet, viszont éjjel már nem hűl sokat a levegő – mondta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld
Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén
2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld
Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke
Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2026. Április 03. 08:45, péntek | Belföld
Csádról és Orbán Viktor fiáról is kitálalt egy katonai százados
Interjút adott a Telexnek Pálinkás Szilveszter, a Magyar Honvédség toborzókampányának egyik arca, aki korábban a S.E.R.E.G. című sorozat készítésében is részt vett tanácsadóként.

