Hírek
2013. Szeptember 21. 20:23, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Van telitalálatos az ötös lottón
Egy telitalálatos szelvény van az ötös lottón, a nyertes több mint 3 milliárd forintot kap. Legutóbb márciusban volt öttalálatos.
A Szerencsejáték Zrt. által az MTI-hez szombat este eljuttatott összegzés szerint valamivel több mint 3 milliárd 87 millió forinttal lesz gazdagabb a nyertes szelvény tulajdonosa. A tájékoztatásból az is kiderül, hogy hatvanan találtak el négyet az öt számból, ők egyenként 1,6 millió forintot nyertek.
A számokat gépi sorsolással húzták ki, a számok: 17, 21, 70, 77, 83.
A legutóbb március 23-án volt telitalálatos szelvény, akkor a nyertes szelvény 1,2 milliárd forintot ért.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.

