Városlista
2025. március 16, vasárnap - Henrietta

Hírek

2019. Február 04. 11:19, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Vádat emeltek egy férfi ellen, aki megszúrt egy trolibuszvezetőt

Vádat emelt a Budapesti XIV. és XVI. Kerületi Ügyészség egy férfi ellen, aki ittasan késsel megszúrt egy trolibuszvezetőt, mert a sofőr dohányzás miatt leszállította a járműről tavaly júliusban

- közölte a fővárosi főügyész hétfőn az MTI-vel. Ibolya Tibor a közleményben azt írta, az 51 éves férfi a 70-es trolin cigarettázott, ezért a sofőr az egyik megállóban odament hozzá és felszólította, hogy szálljon le.

A vádlott leszállt, de visszalépett és egy bicskával megszúrta a sofőrt, akinek a karja könnyebben sérült - tette hozzá.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai elfogták a férfit, az ügyészség pedig felfegyverkezve elkövetett, közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és súlyos testi sértés bűntettének kísérlete miatt vádiratot nyújtott be ellene a Pesti Központi Kerületi Bíróságra.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 16. 08:36, vasárnap | Belföld

Március 15. - Orbán Viktor: uniót, de Ukrajna nélkül

Európa urai úgy döntöttek, hogy Ukrajnának folytatnia kell a háborút, kerül, amibe kerül. \"Majd kap cserébe gyors uniós tagságot, a mi pénzünkön\".

2025. Március 16. 08:28, vasárnap | Belföld

Március 15. - Magyar Péter: jelöljük ki együtt hazánk jövőjének sarokköveit!

Jelöljük ki együtt hazánk jövőjének sarokköveit! - szólított fel Magyar Péter a Tisza Párt március 15-ei ünnepségén szombaton Budapesten, jelezve: pártja a Nemzet Hangja címmel kéri ki az emberek véleményét 12 + 1 kérdésben.

2025. Március 16. 08:26, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

2025. Március 15. 08:52, szombat | Belföld

Menczer Tamás: április közepétől postázzuk a szavazólapokat Ukrajna EU-tagságáról

Április közepétől postázzák az Ukrajna európai uniós tagságáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója pénteken a Facebook-oldalán.