Hírek
2018. November 16. 11:26, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Üzemszünet lesz a nemzeti mobilfizetési rendszerben
Nem lehet mobilfizetéssel autópálya-matricát vásárolni, parkolást indítani, illetve használatarányos útdíjat (HU-GO) fizetni november 18-án, vasárnap 00:10 és 02:10 óra között
– közölte a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. pénteken az MTI-vel. A tájékoztatás szerint ez idő alatt karbantartást végeznek, annak további részében részlegesen nem lesz elérhető a szolgáltatás.
A szolgáltató ezért azt kéri, hogy az ügyfelek a karbantartást megelőzően elővételben gondoskodjanak az útdíjhasználattal kapcsolatos díjtermékek megvásárlásáról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.

