Hírek
2017. Január 13. 22:01, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu
Újra kellett éleszteni egy nőt a Türrös szalagavatón
Rosszul lett egy idős hölgy a JMSZK színháztermében péntek este. Egy szolgálaton kívüli mentős és egy doktornő élesztették újra, sikeresen.
A Türr István Gimnázium szalagavatóján rosszul lett egy hölgy - tudtuk meg egyik olvasónktól, aki elmondta, a helyszínen tartózkodott egy szolgálaton kívüli mentős és egy doktornő, akik azonnal megkezdték a hölgy újraélesztését, mely sikerrel járt. A kiérkező mentők stabilizálták a hölgy állapotát, majd kórházba szállították. Információink szerint a beteg állapota azóta is stabil.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 19:18, péntek | Helyi
Kigyulladt egy lakóház pincéje Pápadereskén
A Rákóczi utcába a pápai tűzoltók több egysége vonult.
2026. Április 03. 13:00, péntek | Helyi
Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni
Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2026. Április 02. 19:13, csütörtök | Helyi
Közösségi tojásfa díszítés Pápán
Második alkalommal szervezték meg a közösségi tojásfa díszítést a pápai Kossuth utcán.
2026. Április 02. 14:00, csütörtök | Helyi
Pápai üzletekbe járt lopni a 29 éves győri férfi
Pápai üzletekbe járt lopni a megalapozott gyanú szerint az a 29 éves győri férfi, akinek emiatt letartóztatását indítványozta a Pápai Járási Ügyészség.

