Hírek
2022. Július 08. 13:56, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Újra helikopterek zajától lesz hangos a pápai légtér
A Magyar Honvédség Pápa Bázisrepülőtér 2022. július 11-22. között kutató-mentő helikopteres gyakorlatnak ad otthont.
A repülések az észak-dunántúli térséget érintik, beleértve Pápa város és a Magyar Honvédség Bakony Harckiképző Központ gyakorló- és lőtereinek területeit. A gyakorlat keretében tervezett éleslövészeteket a gépszemélyzetek a Magyar Honvédség Központi Gyakorló- és Lőterén fogják végrehajtani.
A kiképzés ideje alatt helikopterek intenzív hanghatása várható a nappali és a kora esti órákban. A Magyar Honvédség a vonatkozó jogszabályokat betartva törekszik arra, hogy a lehető legkisebb mértékben zavarja az állampolgárok nyugalmát - írja közleményében az MH Pápa Bázisrepülőtér, amely a lakosság megértését és türelmét kéri.
Fotó: Archív
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 13:43, péntek | Helyi
Ezer diák szavalta el a Nemzeti dalt Pápán
2026. Március 13. 13:24, péntek | Helyi
Többször bántalmazta élettársát a 25 éves Pápa környéki férfi
2026. Március 13. 07:06, péntek | Helyi
Ujvári Szilvia és Forsthoffer Ágnes személyes kapcsolatáról ír a kormánypárti sajtó
A Mediaworks-höz tartozó Ellenpont cikke szerint Ujvári Szilvia korábban a kertészeti termékekkel foglalkozó Teklandnál dolgozott vezetői pozícióban, amely a Forsthoffer család érdekeltségébe tartozik.
2026. Március 12. 14:12, csütörtök | Helyi
38 kórház bezárását tartalmazza egy korábbi kormány tervezet, melyet a Tisza szerint a választás után újra elővenne a Fidesz
A tervek szerint 38 kórházat bezártak volna, mintegy 14 ezer aktív kórházi ágyat megszüntettek volna, a járóbeteg-szakrendelők számát pedig a jelenlegi 557-ről 221-re csökkentették volna.

