Hírek
2018. Július 16. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Tűz ütött ki egy budapesti szállodában
Kisebb elektromos tűz volt a budapesti Kempinski szállodában vasárnap kora délután, senki nem sérült meg - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Kisdi Máté elmondta, hogy a hotel kilencedik emeletén egy kapcsolószekrényben kábelek, elektromos berendezések izzottak, füstöltek. A tűzoltók egy porral oltóval megszüntették az izzást. A szint átszellőztetése még tart.
A szálloda tűzvédelmi berendezése működésbe lépett. Az emberek elhagyták az épületet. A tűzesetnél nem sérült meg senki - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.

