Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2015. Május 10. 07:55, vasárnap | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.)

Tragédia - Három fiatal vesztette életét Nemesszalóknál

Tragédia - Három fiatal vesztette életét Nemesszalóknál

Nemesszalók és Marcalgergelyi között fának csapódott egy személygépkocsi. Hárman meghaltak.

Kürti József, a Pápai Metőszolgálat vezetője tájékoztatta portálunkat, hogy vasárnap hajnalban, nem sokkal 3 óra előtt érkezett a bejelentés, hogy egy személygépkocsi kisodródott és fának csapódott. Az autóban öt fiatal utazott, közülök hárman életüket vesztették. Egy 14, egy 18 és egy 21 éves fiú halt meg a tragédiában. Az autóban utazó további két fiatal is megsérült, egyikük súlyosabban, másikuk könnyebben - tájékoztatott a mentőállomásvezető.

Meg nem erősített információink szerint a balesetet gyorshajtás okozta. A fa szinte kettévágta a járművet.

Szintén meg nem erősített információink szerint a balesetet szenvedett járművel a rendőrök elől menekültek, ezért az esetet a rendőrség bűnügyi eljárás keretében vizsgálja. A veol.hu úgy értesült Marcalgergelyiben, hogy a fiúk már hazafelé tartottak a bálból, amikor Nemesszalóknál megláttak egy rendőrautót, ezért visszafordultak. Ez után következett be a szerencsétlenség.

A Frankó Marianna rendőrségi sajtószóvivő közlése szerint a sofőr gyanúsan viselkedett, de a baleset nem hozható összefüggésbe azzal, hogy autóját egy járőrautó a távolból követte.

Az egyik elhunyt fiú ismerőse tekinti meg döbbenten a tragédia helyszínét (veol.hu)

A vezető kép illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 17:00, vasárnap | Helyi

Ujvári Szilvia: Takács Péter úgy lenne jelen a körzetben, mint Columbo felesége

A Tisza jelöltje szerint a képviselet nem kampányidőszakos jelenlét, hanem mindennapi felelősség.

2026. Január 11. 12:24, vasárnap | Helyi

A doni katasztrófa hőseire emlékeztek Pápán

Az 1943-ban, 83 éve történt a doni áttörés, melynek évfordulója alkalmából tartottak megemlékezést Pápán, a második világháborús emlékműnél.

2026. Január 11. 11:13, vasárnap | Helyi

Leégett egy szerény otthon Bakonyszücsön, gyűjtést szerveznek a károsultnak

Mária egy befogadó telkén, a lakókocsiban élt, mindene odaveszet a tűzben, ő ki tudott menekülni.

2026. Január 11. 10:00, vasárnap | Helyi

Nem elég, hogy nekiütközött, még meg is ütötte

A 42 éves pápai férfi hirtelen áttért a szemközti sávba, nekiment egy autónak, majd bevert egyet a sofőrnek.