Városlista
2025. március 16, vasárnap - Henrietta

Hírek

2011. December 01. 07:37, csütörtök | Bulvár
Forrás: STOP

Tom Cruise ötéves lánya könyvet ír

Tom Cruise ötéves lánya könyvet ír

Az ötéves Suriról eddig azt lehetett tudni, hogy sportol, táncol és énekel, sminkeli magát, ha csak teheti, magas sarkú cipőkben tipeg. Most újabb bizonyíték született a kislány tehetségéről, Suri ugyanis könyvet ír.

Címe még nincs a leendő nagy műnek, de azt tudni lehet, hogy hőse egy pöttöm leányka, aki egy nagy Beverly Hills-i házban él. Ebből már sejteni lehet, hogy Suri a saját életének sűrűjéből merít a könyv megírásakor. A kislány az illusztrációk elkészítésében is részt vesz.

Amíg a kicsi Cruise ír, a nagy arra készül, hogy körbeutazza a világot legújabb filmje, a Mission: Impossible Fantom Protokoll bemutatása alkalmából. Mivel a szuperprodukciót többek között Dubajban, Moszkvában, Mumbajban, Prágában, Los Angelesben és Vancouverben forgatták, és Tom minden helyszínen ott lesz a premieren, a következő két hétben alighanem többet lesz a levegőben, mint a földön.

STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár

A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó

A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.

2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár

Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica

Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.

2025. Március 13. 07:43, csütörtök | Bulvár

Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is stabil, a tüdőröntgen javulást mutat

Ferenc pápa állapota stabil maradt, a tüdőröntgen javulást mutat, a klinikai kórkép azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék az orvosi vélemény alapján szerda este.

2025. Március 13. 06:00, csütörtök | Bulvár

Rekordszámú szerző kapott jogdíjat, rekordszámú új dal született

2024-ben több mint 13,5 milliárd jogdíjat fizetett ki a dalok, zeneművek szerzőinek az Artisjus, ami reálértékben elérte a pandémia előtti szintet.