Városlista
2026. április 3, péntek - Buda, Richárd

Hírek

2022. Július 11. 12:16, hétfő | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

Többször megütötte saját anyját, mert az nem főzött neki marhapörköltet

Többször megütötte saját anyját, mert az nem főzött neki marhapörköltet

Súlyos testi sértés bűntettével vádolja a Pápai Járási Ügyészség azt a 31 éves férfit, aki idén áprilisban azért ütötte meg édesanyját az egyik Pápa környéki faluban, mert az nem főzött neki marhapörköltet.

A vádirat szerint az elkövető közös háztartásban él az édesanyjával, ám amikor egy délután ittasan hazaért, otthon nem a remélt étel várta. A vádlott erre ököllel arcon ütötte anyját, akinek az ütés az orrát érte, amely ettől eltörött, majd még egy ízben ököllel homlokon is ütötte az asszonyt. A sértett a bántalmazás következtében elesett, majd befutott a szobába és telefonon értesítette a rendőrséget. Az ügyészség tárgyalás mellőzésével büntetővégzés meghozatalát és abban felfüggesztett börtönbüntetés kiszabását indítványozta az elkövetővel szemben.

Fotó: Pixabay

Címkék: ügyészségi hír

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 02. 19:13, csütörtök | Helyi

Közösségi tojásfa díszítés Pápán

Második alkalommal szervezték meg a közösségi tojásfa díszítést a pápai Kossuth utcán.

2026. Április 02. 14:00, csütörtök | Helyi

Pápai üzletekbe járt lopni a 29 éves győri férfi

Pápai üzletekbe járt lopni a megalapozott gyanú szerint az a 29 éves győri férfi, akinek emiatt letartóztatását indítványozta a Pápai Járási Ügyészség.

2026. Április 02. 10:43, csütörtök | Helyi

Baán Éva: Én ilyet nem írtam ki

A pápai nyugdíjas egyesület elnökének Facebook profilja Zelenszkij likvidálására buzdított, Baán Éva tagadja, hogy ő tette volna közzé a posztot.

2026. Április 02. 09:32, csütörtök | Helyi

Pápa is csatlakozik a Nem Oké kampányhoz – közösen lépnek fel az iskolai bántalmazás ellen

Fontos kezdeményezéshez csatlakozik Pápa: a város részt vesz a „Nem Oké” elnevezésű országos kampánysorozatban, amelynek célja az iskolai bántalmazás, vagyis a bullying visszaszorítása és megelőzése.