Hírek
2020. Szeptember 19. 12:04, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Többfelé volt talajmenti fagy hajnalban
Többfelé volt talajmenti fagy szombat hajnalban - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat Facebook-oldalán.
Azt írták, a fagyokat az okozta, hogy hideg és száraz a levegő az ország felett. A Nógrád megyei Zabaron volt a leghidegebb, ott 0,5 Celsius-fokot mértek. A legmagasabb értéket Budapesten, a lágymányosi állomáson mérték: 11,8 fokot.
Az előrejelzés szerint napközben 21-25 fokig emelkedik a hőmérséklet, késő estére 8-16 fok közé hűl a levegő.
A következő napokban fokozatosan ismét melegszik a levegő. Napközben 30 fok közeli csúcsértékek is lehetnek, csütörtökön és pénteken pedig várhatóan a leghidegebb órákban sem csökken 10 fok alá a hőmérséklet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 08. 10:00, szerda | Belföld
Vance: Bárki nyeri a választást, együtt fogunk működni vele
2026. Április 08. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az Egyesült Államok a világ legerősebb országa, és ők ma a szövetségeseink
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani
Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség képes és készen áll, hogy megvédje a gázvezetéket
A Magyar Honvédség képes és készen áll arra, hogy megvédje a gázvezetéket - írta a honvédelmi miniszter húsvéthétfőn közösségi oldalán, a vasárnapi Török Áramlat elleni szabotázsakcióra reagálva.

