Hírek
2012. Január 10. 13:56, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu/MTI
Többen voltak és hosszabb időt töltöttek a szálláshelyeken
Folytatódott a vendégforgalom kedvező alakulása a kereskedelmi szálláshelyeken 2011. novemberben az előző év azonos időszakához képest – közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) kedden.
A vendégek száma 2011 novemberében 1,1 százalékkal, a vendégéjszakáké 0,6 százalékkal emelkedett az előző év azonos időszakához képest. A külföldi vendégek száma 13,1 százalékkal, az általuk eltöltött vendégéjszakáké 10,2 százalékkal növekedett 2011 novemberében az előző év azonos hónapjához viszonyítva. A belföldi vendégek száma 7,4 százalékkal, a vendégéjszakáké 7,1 százalékkal mérséklődött 2011 novemberében 2010 novemberéhez mérten.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Belföld
MVM: április 30-ig kérhetik az ügyfelek a villamosenergia-fogyasztásukra a rezsistop kedvezményt
Április 30-ig nyilatkozhatnak azok az ügyfeleknek, akik villamosenergia-fogyasztásukra kérik érvényesíteni a rezsistop kedvezményt - közölte az MVM szerdán az MTI-vel.
2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó
Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.
2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld
Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.

