Városlista
2026. május 14, csütörtök - Bonifác

Hírek

2025. Június 03. 10:03, kedd | Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt

Több üzletből is lopott a pápai nő

Több üzletből is lopott a pápai nő

Egy 33 éves nő ellen indult eljárás 2024 elején, aki több üzletből különböző termékeket vitt el fizetés nélkül.

A pápai lakos drogériákban és élelmiszerüzletekben is magához vett különböző termékeket, melyek vételárát a kasszánál nem egyenlítette ki. A tolvaj elektromos fogkeféket és kozmetikai cikkeket is lopott a múlt év elején, míg ősszel már luxus élelmiszerekkel, gyermekjátékokkal is megrövidítette a kereskedéseket. Az egyes termékekről az üzletekben az áruvédelmi eszközöket eltávolította, majd a polcokon elrejtette azokat - írja a Police.hu.

Elfogását követő kihallgatásán a nő elismerte a közel félmillió forint összértékű lopásokat.

A Pápai Rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.

A kép csak illusztráció - Pixabay

Címkék: bolti lopás, lopás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 13. 17:14, szerda | Helyi

Tömegbukás részese volt a Tour de Hongrie pápai versenyzője

Egyelőre nincs információ arról, hogy tudja-e folytatni a versenyt a fiatal sportoló.

2026. Május 12. 17:49, kedd | Helyi

Eltűnt! Keresi a rendőrség a képen látható nőt!

A Pápai Rendőrkapitányság körözést adott ki egy 41 éves nő eltűnése miatt. A rendőrség jelenleg is keresi Czory Melindát, születési nevén Pente Melindát.

2026. Május 12. 13:01, kedd | Helyi

Ujvári Szilvia: A talajvédelem ma már nemzetstratégiai kérdés

Az Országgyűlés Agrár- és Élelmiszergazdasági Bizottságában hallgatták meg Bóna Szabolcs miniszterjelöltet – számolt be közösségi oldalán Ujvári Szilvia, a TISZA országgyűlési képviselője.

2026. Május 12. 12:44, kedd | Helyi

Jogosítvány nélkül, forgalomból kivont autóval okozott balesetet

A baleset következtében a gépkocsiban rögzítés nélkül utazó egyéves gyermek a járműből kiesett, és nyolc napon túl gyógyuló, súlyos egészségromlással járó sérüléseket szenvedett.