Hírek
2018. Április 11. 13:43, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
Több parkoló autót is megrongált egy férfi Pápán
Utcán parkoló autókat rongált meg egy vaszari férfi Pápán. A rendőrök előállították.
A nyomozás adatai szerint egy 27 éves vaszari lakos 2018. április 7-én este letörte az egyik pápai utcában várakozó gépkocsi motorháztetőjéről a fém márkajelzést, majd belerúgott a kocsi jobb első sárvédőjébe, ami behorpadt. Ezt követően a férfi egy közelben várakozó autó csomagterének ajtaját, majd egy további személygépkocsi bal első ablakán elhelyezett szélterelőjét rongálta meg.
A pápai rendőröket az egyik autó tulajdonosa értesítette. A helyszínre érkező járőrök még az utcában igazoltatták a rongálót, akit előállították a Pápai Rendőrkapitányságra. A gyanúsítottként kihallgatott férfi beismerő vallomást tett, de tettére magyarázatot nem tudott adni.
A 27 éves gyanúsított ellen garázdaság és rongálás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást a pápai rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 19:07, péntek | Helyi
Bige Dávid: Akkor lesz erős gazdaságunk, ha a kormány békén hagyja az embereket
Bige Dávid közgazdász, a magyar nagyvállalkozó, Bige László fia tartott előadást a pápai Huszár Közösségi Házban, ahol a magyar gazdaság állapotáról és a versenyképesség kérdéseiről beszélt.
2026. Január 30. 18:42, péntek | Helyi
Fókuzsban a megelőzés Pápán
A rendőrök prevenciós foglalkozásokat tartottak általános iskolásoknak.
2026. Január 30. 08:24, péntek | Helyi
500 ezer forintos adomány a Mezőörsi KSE közösségétől a Fogyatékosok Nappali Intézménye számára
A Mezőörsi KSE labdarúgóklub tagjai és közössége 500 ezer forint adományt adott át az Ujvári János Református Szeretetszolgálat fenntartásában működő Fogyatékosok Nappali Intézménye részére.
2026. Január 30. 08:00, péntek | Helyi
Hétvégén ismét havazhat
A Bakonyban akár 6 centiméter is hullhat.

