Városlista
2026. május 14, csütörtök - Bonifác

Hírek

2022. December 19. 13:54, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Több mint 1,2 milliárdot hozott az argentin siker a tippmixen és a tippmixprón fogadóknak

Több mint 1,2 milliárdot hozott az argentin siker a tippmixen és a tippmixprón fogadóknak

Több mint 1,2 milliárd forintot hozott a tippmixen és a tippmixprón fogadóknak az argentin labdarúgó-válogatott vasárnapi világbajnoki sikere.

A Szerencsejáték Zrt. hétfői közleményéből kiderül, hogy a franciák elleni fináléra - amelyet 3-3 után 11-esekkel nyertek a dél-amerikaiak - 1 millió 200 ezer egységnyi fogadás érkezett be, és több mint 1 milliárd 223 millió forint nyeremény került a fogadók zsebébe.

A tippelők 42 százaléka találta el - 3,15-ös oddsért -, hogy a rendes játékidő döntetlennel ér véget, 130 ezren gondolták így.

Arra, hogy Lionel Messi gólt szerez a találkozón, 20 ezren fogadtak helyesen 2,70-es oddsért, de több ezer olyan fogadó is volt, aki 12-szeres szorzóért eltalálta, hogy a mesterhármast szerző Kylian Mbappé legalább kétszer betalál.

Utóbbi nyolc góllal lett a torna gólkirálya, erre a címre is lehetett fogadni, akik még a vb előtt megtették ezt, azok 21-szeres összeggel gazdagodtak.

Arra, hogy a finálé 11-esekkel dől el, közel 12 ezer tipp érkezett 4,95-ös oddsért.

Több olyan játékos is volt, aki a bronzmeccs (Horvátország-Marokkó) és a döntő pontos végeredményét is eltalálta: egy kecskeméti játékos 2600 forintos téttel, 2-es kötés típusú fogadással 331 500 forintot nyert.

A tippmixprón pedig volt olyan játékos, aki a döntő kapcsán 8000 forint kockáztatása mellett, 3-as kötés típusú fogadással 357 141 forintot nyert.

Címkék: sportfogadás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés

Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.

2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság

Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.