Hírek
2016. Augusztus 24. 15:21, szerda |
Sport
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.), futsalhungary.hu
Szűcs Lajos visszatér
Az egykori kiváló pápai hálóőr újra beáll a kapuba. A Testnevelési Egyetem futsal csapatában fog védeni.
Komoly változások történtek a Testnevelési Egyetem futsal-csapatának keretében, leigazolták több százszoros NB I-es és volt válogatott kapust, Szűcs Lajost, és csatlakozott a kerethez a csapat saját nevelésű utánpótlás-válogatottja, Kavalecz Márk a Ferencvárostól - számolt be a futsalhungary.hu.
Visszatértek korábbi kulcsjátékosok és hazaigazolt Olaszországból a csapat játékos-edzője, Póta Balázs is.
- Szűcs Lajos egy legenda, egy példakép a magyar labdarúgásban, és olyan karakterre volt szükségünk, mint amilyen ő, emberileg is és játéktudásban is nagy segítségünkre lesz. A leigazolása egyszer csak kipattant a fejemből és utána elkövettem mindent azért, hogy meg tudjuk őt szerezni. Be is mutatkozott már nálunk, nem is akárhogyan, az ellenfél közönsége is éltette, nagyot nyertünk vele mi is, és a magyar futsal is – nyilatkozta a tréner.
A 43 éves Szűcs Lajos a nagypályán NB III-as RKSK másodedzője is egyben.
Fotó: rangado.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 17:00, szombat | Sport
IFFHS: kupatörténeti csúcs az FTC-Ludogorec párharc
Futballhistóriai rekordot állít fel a Ferencváros és a Ludogorec azzal, hogy a mostani európai kupaszezonban, a jövő héten ötödször is találkozik egymással - írta pénteki anyagában az IFFHS.
2026. Február 20. 10:00, péntek | Sport
Európa-liga - Egygólos hátrányba került a Ferencváros Razgradban
2026. Február 19. 07:16, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Hatgólos döntetlent játszott az Atlético Madrid
Két góllal is vezetett, végül csak 3–3-as döntetlent ért el az Atlético Madrid szerdán a Club Brugge vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.
2026. Február 18. 06:48, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Lisszabonban került előnybe a Real Madrid
A 15-szörös győztes Real Madrid 1-0-ra nyert a Benfica otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában, a nyolcaddöntőbe jutásért zajló párharc keddi, első mérkőzésén.

