Szoros meccsen maradt alul a Motax-Pápai KC

Az U20-as fiatalok azonban legyőzték az Óbudai Kaszások csapatát.

Motax-Pápai KC - Óbudai Kaszások 71-76 (15-17, 21-26, 15-21, 20-12)

Pápa: Horváth A. 20/12; Kálmán 19/3; Horváth G. 10; Fülöp 8; Keller 4; Schveighoffer 4; Magyari 3; Németh 3/3; Domján; Kasza; Présing.

Csapatunk igazi rangadóhoz méltó, végig szoros meccsen vereséget szenvedett az óbudai csapattól.
A mérkőzés elejétől a vendégek jártak előbbre, de az utolsó negyedben a Pápa nagy hajrát indított. Az utolsó percekben csak néhány pont volt a különbség a csapatok között, de a fordítás sajnos nem sikerült.

Folytatás Vasárnap Sopronban.

Motax-Pápai KC U20 - Óbudai Kaszások U20 103-97 (18-27, 32-23, 34-23, 19-24)

Pápa: Németh 34/3; Schveighoffer 30/6; Présing 16/3; Domján 15; Hegyi 3; Csányi 2; Kasza 2; Szeier 1; Babai; Hadnagy.

U20-as csapatunk 100 pont fölé jutva szoros mérkőzésen szerezte meg a győzelmet az óbudai fiatalok ellen. Az első negyedben még 9 ponttal a vendégek vezettek, aztán a középső negyedekben feljavult a hazaiak támadójátéka. Mindkét negyedet 30 pont felett zárták, ami végül elégnek bizonyult a mérkőzés megnyeréséhez.

2024. Május 05. 12:04, vasárnap | Helyi

Legyőzte a bajnokság favoritját a Perutz!

Hátrányból fordítva, egy sokáig emlékezetes találkozón 2-1 arányban legyőzte a címvédő, első helyen álló Úrkút együttesét a Perutz!

2024. Május 04. 13:25, szombat | Helyi

Elballagott a pápai ifjúság!

A pápai középiskolák idén érettségiző diáksága sétált végig a belvároson, hogy hódoljon a hagyománynak és így búcsúzzon el a pápai diákévektől és a várostól.

2024. Május 04. 09:21, szombat | Helyi

Harcászati gyakorlat miatt fokozott légi és közúti forgalomra kell számítani Pápa térségében

Többnemzeti harcászati gyakorlat zajlik a pápai légibázison.

2024. Május 03. 17:35, péntek | Helyi

Bölcsődét avattak Mihályházán

Biztonságos és kiszámítható környezetet teremt a kormány a családok számára - hangsúlyozta a Kulturális és Innovációs Minisztérium családokért felelős államtitkára pénteken a Manóvár Mini Bölcsőde átadása Mihályházán.