Hírek
2018. Szeptember 07. 07:30, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Szarvasgázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Pécs vonalon
Késnek a vonatok a Budapest-Pécs vonalon, mert egy tehervonat szarvast gázolt el - tájékoztatta péntek reggel a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.
Kavalecz Imre közölte: a Keszőhidegkút-Gyönk és Pincehely közötti balesetben megsérült mozdony helyett másikat visznek a helyszínre, addig a vonatoknak várakozniuk kell.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.

