Hírek
2020. Május 29. 16:25, péntek |
Helyi
Forrás: Ibfopapa.hu (Szalóky Zsoltl, Police.hu
Súlyos baleset a 83-ason! 5 sérült, köztük egy 3 éves gyermek!
Személygépkocsi és teherautó ütközött a 83-as számú főút 59-es kilométerszelvényében, Győrszemere térségében.
A rendelkezésre álló adatok szerint – eddig tisztázatlan okból és körülmények között – egy személygépkocsi és egy teherautó ütközött. A baleset során több ember megsérült.
A szemle során megállapítást nyert, hogy nem egy, hanem két személyautó és egy tehergépjármű ütközött, a baleset során öt ember megsérült, őket a mentők kórházba vitték.A balesetben egy 3 éves kisgyerek könnyebb fejsérüléseket szerzett.
A baleset helyszínén a műszaki mentés és a szemle véget ért, így az érintett útszakaszon ismét zavartalanul haladhat a forgalom.



Fotó: Győrszemere Község Tűzoltó Egyesülete
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 17:00, vasárnap | Helyi
Ujvári Szilvia: Takács Péter úgy lenne jelen a körzetben, mint Columbo felesége
A Tisza jelöltje szerint a képviselet nem kampányidőszakos jelenlét, hanem mindennapi felelősség.
2026. Január 11. 12:24, vasárnap | Helyi
A doni katasztrófa hőseire emlékeztek Pápán
Az 1943-ban, 83 éve történt a doni áttörés, melynek évfordulója alkalmából tartottak megemlékezést Pápán, a második világháborús emlékműnél.
2026. Január 11. 11:13, vasárnap | Helyi
Leégett egy szerény otthon Bakonyszücsön, gyűjtést szerveznek a károsultnak
Mária egy befogadó telkén, a lakókocsiban élt, mindene odaveszet a tűzben, ő ki tudott menekülni.
2026. Január 11. 10:00, vasárnap | Helyi
Nem elég, hogy nekiütközött, még meg is ütötte
A 42 éves pápai férfi hirtelen áttért a szemközti sávba, nekiment egy autónak, majd bevert egyet a sofőrnek.

