Városlista
2025. december 20, szombat - Teofil

Hírek

2011. December 05. 08:04, hétfő | Bulvár
Forrás: Stop.hu/Vasárnapi Ász

Sokkot kapott és majdnem meghalt az X-Faktor sztárja

Sokkot kapott és majdnem meghalt az X-Faktor sztárja

Sógorának köszönheti az X-Faktor énekese, hogy megmenekült a kerekesszéktől és hogy egyáltalán életben maradt. Baricz Gergő a mai napig hálás testvére férjének.

- Az út szélén volt lehetőségünk a parkolásra, megálltunk az autónk mellett, pontosan egy hatalmas kanyar előtt. Egy Dacia azonban túl nagy lendülettel vette be a kanyart, és elszabadult az utánfutója. Mindenki elrohant, de én sokkot kaptam, egyszerűen lefagytam. A sógoromat azonban nem hagyta el a lélekjelenléte: az utolsó pillanatban futott értem, felemelt, elszaladt velem, az utánfutó pedig éppen akkor rohant bele az autónkba. A lábaimat teljesen szétroncsolta volna, ha egyáltalán túléltem volna az esetet - emlékezik a történtekre Baricz Gergő, akinek szombaton este párbajoznia kellett, hogy versenyben maradhasson.

Címkék: Baricz Gergő, x-faktor

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 20. 10:03, szombat | Bulvár

Rómában fizetős lesz a Trevi-kút február elsejétől

Két eurós jegyet kell fizetni a Trevi-kúthoz látogató olasz és külföldi turistáknak február elsejétől - jelentette be Roberto Gualtieri római főpolgármester pénteken.

2025. December 20. 09:59, szombat | Bulvár

Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik a pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban

Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik az amerikai igazságügyi minisztérium által a törvény által megszabott határidőben pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban.

2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár

Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet

Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.

2025. December 17. 07:52, szerda | Bulvár

HUN-REN: ökológiai szempontból jobb a valódi fenyőfa, mint a műfenyő

Ökológiai szempontból jobb valódi fenyőfát vásárolni karácsonyra, mint műfenyőt - hívja fel a figyelmet Aszalós Réka, a Magyar Kutatási Hálózat (HUN-REN) Ökológiai Kutatóközpontjának tudományos munkatársa.