Hírek
2019. Május 15. 07:20, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Sínek közé esett kislányokról tett hamis bejelentést egy metrót lekéső férfi
Lekéste a metrót egy 23 éves férfi a fővárosban kedd este, ezért dühében azt állította a Budapesti Közlekedési Központ diszpécserének a segélyhívón keresztül, hogy két kislány a sínek közé esett a Bikás park megállóban.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság police.hu oldalra feltöltött közleményének szóhasználata szerint B. Jusztin így „állt bosszút”, amiért előtte zárták be a szerelvény ajtaját.
A diszpécser azonnal áramtalanította a metróárkot és értesítette a biztonsági szolgálatot, miután azonban kiderült, hogy a férfi indokolatlanul jelentett vészhelyzetet, értesítette a rendőrséget.
A járőrök kiérkezéséig B. Jusztint a biztonsági szolgálat visszatartotta.
A férfit közérdekű üzem megzavarásának bűntette miatt gyanúsítottként hallgatták ki a nyomozók – olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Megkezdődött az új elektromos Mercedes-Benz C-osztály sorozatgyártása a kibővített kecskeméti gyárban
2026. Július 14. 09:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: a választók döntését hajtottuk végre
A választók döntését hajtotta végre a magyar Országgyűlés az alaptörvény tizenhetedik módosításával
2026. Július 14. 07:34, kedd | Belföld
Elfogadták az alaptörvény tizenhetedik módosítását
Elfogadta az Országgyűlés hétfőn az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek értelmében a hatálybalépést követő napon Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatása megszűnik.

