2011. Október 22. 19:44, szombat | Helyi
Forrás: nb1.hu

Sima vereség Kecskeméten

3 gólt kapott, míg egyet sem rúgott a pápai csapat.

Két támadó szellemű csapat találkozott a kecskeméti hidegben: a Lombard Pápa a Széktói Stadionba látogatott. Szerencsére a drukkereknek nem volt idejük a faggyal foglalkozni, mert a pályán jó futballt láthattak.
A két csapat nem hazudtolta meg magát, sok helyzetet kidolgoztak, de gólt csak a KTE tudott szerezni. A 18. percben Stokic lőtt a hálóba ziccerben (1-0), majd a 33. minutumban Bori tekert mesterien szabadrúgásból Szűcs Lajos kapujába (2-0).
A fordulást követően nem sok változás állt be a játék képében: a hazai támadók valósággal lubickoltak az ezúttal gyengén teljesítő pápai védők között. Az sem véletlen, hogy az újabb kecskeméti gól büntetőből született: Rodenbücher szabálytalanságát követően Savic állította be a 3-0-s végeredményt.

A 12. forduló után a 9. helyen áll a Lombard, ám már csak 4 potra a kieső helytől.

Grőber Attila: Az Adatvédelmi Hatósághoz fordulnak az érintettek

A választópolgárok azonosításához használatos személyi számot és lakcím adatokat kért valaki az egyesület nevében az érintettektől, akik az adatvédelmi hatósághoz fordulnak - mondta el a politikus.

2024. Április 25. 18:20, csütörtök | Helyi

Fegyverrel fenyegette a mentősöket egy ember Pápateszéren, kivonult a TEK

Az eset ma délután történt, a települést egy időre le is zárták a hatóságok.

2024. Április 25. 17:33, csütörtök | Helyi

Megnyílt a IV. Pápai Nemzetközi Történelmi Filmfesztivál

Negyedik alkalommal rendezik meg Pápán a seregszemlét, amely az első két évben nem működhetett szokványos módon a Covid járvány miatt, tavaly óta azonban számos művész személyesen vesz részt a találkozón.

2024. Április 24. 16:42, szerda | Helyi

Megfenyegette, hogy megöli, börtönbe mehet a Pápa környéki férfi

Zaklatás vétsége miatt emelt vádat a Pápai Járási Ügyészség azzal a 33 éves férfival szemben, aki közösségi oldalon nyilvánossá vált sértő kijelentések miatt fenyegette meg a sértettet és annak élettársát az egyik Pápa környék