Városlista
2026. május 14, csütörtök - Bonifác

Hírek

2025. Január 09. 07:48, csütörtök | Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt

Rövidíteni akart, vagy csak benézte?

Rövidíteni akart, vagy csak benézte?

A Fő téren kapta lencsevégre olvasónk fedélzeti kamerája közlekedő társát, amint az szabálytalanul a szemközti forgalmi sávot használva a Szent István út felé folytatta útját.

Nem tudjuk, hogy szándékos manőverről, vagy figyelmetlenségről van szó, ám szerencsére senki nem közlekedett szemből, így nem történt belőle baj. A közlekedési táblák elég egyértelműen jelzik a haladási irányt, sőt, útpadka és járdasziget is felhívja a közlekedők figyelmét arra, hogy a Korvin utca felől érkezők csak a Gróf út felé haladhatnak tovább. Az alábbi videóban szereplő autós mégis kiegyenesítette a kanyart. Íme a felvétel:

Címkék: fő tér, közlekedés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 13. 17:14, szerda | Helyi

Tömegbukás részese volt a Tour de Hongrie pápai versenyzője

Egyelőre nincs információ arról, hogy tudja-e folytatni a versenyt a fiatal sportoló.

2026. Május 12. 17:49, kedd | Helyi

Eltűnt! Keresi a rendőrség a képen látható nőt!

A Pápai Rendőrkapitányság körözést adott ki egy 41 éves nő eltűnése miatt. A rendőrség jelenleg is keresi Czory Melindát, születési nevén Pente Melindát.

2026. Május 12. 13:01, kedd | Helyi

Ujvári Szilvia: A talajvédelem ma már nemzetstratégiai kérdés

Az Országgyűlés Agrár- és Élelmiszergazdasági Bizottságában hallgatták meg Bóna Szabolcs miniszterjelöltet – számolt be közösségi oldalán Ujvári Szilvia, a TISZA országgyűlési képviselője.

2026. Május 12. 12:44, kedd | Helyi

Jogosítvány nélkül, forgalomból kivont autóval okozott balesetet

A baleset következtében a gépkocsiban rögzítés nélkül utazó egyéves gyermek a járműből kiesett, és nyolc napon túl gyógyuló, súlyos egészségromlással járó sérüléseket szenvedett.