Városlista
2026. április 24, péntek - György

Hírek

2017. Január 06. 13:47, péntek | Belföld
Forrás: Infopapa.hu - police.hu

Rendőrök hasogatták fel az idős férfinek a tüzifát

Rendőrök hasogatták fel az idős férfinek a tüzifát

A kórházból a hideg lakásba hazatérő idős férfi felhívta a rendőrséget, hogy hasogassák fel neki a tüzifát. A rendőrök kimentek és még be is gyújtottak neki.

A rendőrség központi segélyhívó számán 2017. január 5-én a késő esti órákban egy ceglédi férfi kért segítséget. Elmondása szerint kórházban volt és onnan egy fűtetlen, hideg házba ment haza. Nem volt felaprítva a tűzifája, ezért segítségért fordult a rendőrökhöz.

A ceglédi járőrök kimentek a 70 éves férfi lakásához, ahol felaprították a fát, majd azt bevitték a házba és a kályhában tüzet raktak.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld

Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába

Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.

2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Belföld

MVM: április 30-ig kérhetik az ügyfelek a villamosenergia-fogyasztásukra a rezsistop kedvezményt

Április 30-ig nyilatkozhatnak azok az ügyfeleknek, akik villamosenergia-fogyasztásukra kérik érvényesíteni a rezsistop kedvezményt - közölte az MVM szerdán az MTI-vel.

2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó

Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.

2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld

Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban