Hírek
2015. November 07. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Rendőri intézkedés során meghalt egy férfi Budapesten
Meghalt egy férfi egy rendőri intézkedés során pénteken a főváros VII. kerületében - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a rendőrség honlapján.
A BRFK tájékoztatása szerint a rendőrök egy Erzsébet körúti lakóház lépcsőházában intézkedtek a 46 éves férfival szemben, aki eközben rosszul lett és összeesett. Azonnal megpróbálták újraéleszteni, és a kiérkező mentők is ellátták, ennek ellenére a férfi a helyszínen meghalt.
A rendőrség a haláleset körülményeit közigazgatási hatósági eljárásban vizsgálja és elrendeli az elhunyt soron kívüli hatósági boncolását - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 08:09, szombat | Belföld
A Mol és a Slovnaft újabb feljelentést nyújtott be a JANAF árképzési gyakorlata miatt az Európai Bizottságnál
Ismét feljelentette a horvát nyersolajszállító csővezeték üzemeltetőjét (JANAF) a Mol és a Slovnaft az Európai Bizottság Versenypolitikai Főigazgatóságánál, ezúttal \"visszaélésszerű árképzési gyakorlata\" miatt.
2026. Március 13. 15:00, péntek | Belföld
Március 28-án megnyílik a megújult Citadella
Március 28-án megnyílik a nagyközönség előtt a megújult Citadella a budapesti Gellért-hegyen. Az épületegyüttes ingyenesen látogatható belső közparkkal, kilátóteraszokkal és új szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről

