Hírek
2016. November 02. 14:30, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Veszprém Megyei Katasztrófavédelem
Raktárépület égett Pápán
Egy 25 négyzetméteres raktárépület égett Pápán, a Téglagyári úton. Az épületben 120 gázpalackot találtak a tűzoltók.
Kedden a délelőtti órákban kapott lángra a raktár, a tüzet délutánra sikerült eloltaniuk a pápai tűzoltóknak, akik három vízsugárral oltották az épületet. A raktárban több mint 120 gázpalackot találtak a tűzoltók, szerencsére senki sem sérült meg. A Veszprém megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat tűzvizsgálati eljárás keretén belül vizsgálja a tűz keletkezésének okát.
A fotó illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 07:23, kedd | Helyi
Két szépkorút köszöntött Grőber Attila polgármester
Két pápai szépkorút is felköszöntött születésnapja alkalmából Grőber Attila polgármester. Lakatos Teréz 90., míg Mihalowitschné Biró Mária 95. születésnapját ünnepelte az elmúlt időszakban.
2026. Július 14. 07:18, kedd | Helyi
15 hektáron égett a tarló és az aljnövényzet Bakonyszücsnél
A pápai tűzoltók is részt vettek az oltásban.
2026. Július 13. 07:42, hétfő | Helyi
Felkészülési mérkőzésen sérült meg súlyosan a Perutz játékosa
A fiatal sportolót meg kellett műteni egy szerencsétlen esést követően.
2026. Július 11. 09:34, szombat | Helyi
25 éves a pápai Bázisrepülőtér
„Legyen ez a jubileum egyszerre számvetés és új kezdet. Emlékeztessen bennünket arra, hogy a múlt értékei adják a jövő erejét, és hogy minden újabb siker azok munkájára épül, akik előttünk jártak”

