Hírek
2011. Július 05. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: monokli média
Profi boksz világbajnok lett Szebelédi Renáta

A Profibox Promotion fiatal versenyzője, Szebelédi Renáta, mindössze négy héttel a Magyar-bajnoki öv megszerzése után, hivatásos boksz-világbajnoki címet szerzett szombat este Németországban.
A budapesti ökölvívónő Lemgo-ban lépett kötelek közé a WBF szervezet harmatsúlyú (53,5 kg) övéért, a helyi sztár Pia Mazelanik ellen. Szebelédi remek teljesítményt nyújtott a tíz menetes összecsapás során, a 6. körben padlóra is küldte riválisát, s végül megérdemelten, egyhangú pontozással (97-92, 95-94 és 96-94 arányban) nyerte el a vb-címet.
"Kimondhatatlanul boldog vagyok, hogy idegenben is sikerült megszereznem ezt az övet. Szavakkal nem tudom kifejezni, hogy most mit is érzek" - mondta a küzdelem után a 18 éves Szebelédi Renáta, aki korábban kick-boksz lowkick szabályrendszerben örülhetett már hasonló sikernek, míg ökölvívóként a kevésbé jelentős UBO vb-címet gyűjtötte be.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 07. 07:07, péntek | Sport
Angol Ligakupa - Szoboszlai gólt lőtt, Liverpool-Newcastle döntő lesz
A címvédő Liverpool lesz a továbbjutását már szerdán bebiztosító Newcastle United ellenfele az angol labdarúgó Ligakupa döntőjében.
2025. Február 06. 07:40, csütörtök | Sport
Labdarúgó NB I - Egy pontot szerzett Zalaegerszegen az FTC, ezzel az élre állt
A Ferencváros 2-2-es döntetlent játszott Zalaegerszegen a labdarúgó OTP Bank Liga ötödik fordulójából elhalasztott és szerdán pótolt mérkőzésen, ezzel a Puskás Akadémiát egy ponttal megelőzve az élre állt.
2025. Február 05. 07:48, szerda | Sport
Kleinheisler László az osztrák élvonalba igazolt
Kleinheisler László válogatott labdarúgó az osztrák élvonalban szereplő Grazer AK csapatához igazolt kedden.
2025. Február 04. 07:46, kedd | Sport
Férfi kézilabda NB I - Autóbalesetben elhunyt a Gyöngyös fiatal kapusa
Autóbalesetben hétfőn elhunyt Pánczél Kevin, a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Gyöngyös kapusa.