Hírek
2021. Április 16. 05:14, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Póráz nélkül sétáltatott kutya miatt pusztult el egy teherautó elé vágtató ló
Testi sértés kísérletének megalapozott gyanúja miatt eljárást indítottak egy, a kutyáit póráz nélkül sétáltató nő ellen, mert a kutyák rátámadtak egy lóra, amely emiatt kivágtatott az útra, ahol egy teherautó elgázolta;
a XI. kerületben történt balesetben a ló elpusztult - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a police.ho oldalon.
A közlemény szerint két nő lovagolt Kamaraerdőn szerdán, amikor két póráz nélkül sétáltatott kutya rájuk támadt. Az egyik ló ledobta lovasát, majd nyomában a kutyákkal kivágtatott a Balatoni útra, ahol elütötte egy betonkeverős teherautó.
A ló a helyszínen elpusztult, a lovas az elsődleges adatok szerint könnyű sérülést szenvedett - írták.
A XI. Kerületi Rendőrkapitányság a kutyákat sétáltató 29 éves nőt súlyos testi sértés kísérletének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatta ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését
Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni
2026. Június 03. 14:00, szerda | Belföld
Vezérigazgató: sikeres a Debrecenben gyártott BMW iX3
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.

